Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

27-31 липня 2020
Програма підготовки уповноважених за реалізацію антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів)
Олександр Окунєв - голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ). Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996‑2001), Міжнародного інституту бізнесу (2001-2012) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012). Проходив навчання за програмою Basic Compliance and Ethics Academy (серпень 2017, Вашингтон, США), що проводиться Society of Corporate Compliance and Ethics. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (видання IFC, Київ, 1999); «The handbook of international corporate governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор і упорядник посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор-укладач посібника «Комплаєнс для малого та середнього бізнесу» (Київ, 2015), співавтор Методичних рекомендацій щодо розробки та впровадження системи заходів щодо запобігання та протидії корупції, співавтор посібника «Антикорупційний комплаєнс» (для програми з підготовки осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційної програми) (Київ, 2018),  автор понад 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Олег Бойко - незалежний консультант з корпоративного управління, управління ризиками, етики та комплаєнсу (GRC). Розробник тренінгів та тренер Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ). Член Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ). Член Open Compliance and Ethics Group («Відкрита група комплаєнсу та етики», професійна асоціація, США). Співавтор посібника «Антикорупційний комплаєнс» (для програми з підготовки осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційної програми)(Київ, 2018).

Павло Верхняцький. Директор COSA. Займається дослідженням регіональних ризиків у пострадянських країнах та інших іноземних державах, проводить комплексні репутаційні розслідування із залученням численних міжнародних джерел і бере участь у внутрішніх корпоративних розслідуваннях для глобальних корпорацій і великих українських підприємств.

Перш ніж очолити COSA, Павло пропрацював старшим аналітиком у аналітичній компанії. На цій посаді він керував проектами з комплексної перевірки дью ділідженс і вивчення політичних ризиків у РФ та Середній Азії.

Павло був старшим менеджером на фірмі, що надавала консалтингові послуги іноземним компаніям, задіяним у міжнародній торгівлі. Його сфера відповідальності включала ініціювання та підтримку міждержавних комерційних транзакцій, а також інформаційний та аналітичний супровід міжнародних тендерів. Серед найбільших проектів, у яких Павло брав участь на той час, варто виокремити вихід на ринок СНД великого азійського хімічного підприємства, що тривав протягом року, а також аналіз ризиків з виходу на латиноамериканський ринок і супровід тендеру для європейського виробника особистого захисного спорядження.

Павло представляє COSA у Етичному Комітеті Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC). Він також є членом Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ) та Міжнародної спільноти корпоративної безпеки (ASIS). Крім того, він представляє COSA у Антикорупційній робочій групі та Комплаєнс Клубі Американської торговельної палати. Павло є також Директором Бюро протидії комерційним злочинам та корупції ICC Ukraine.

Олег Лагодієнко. Співзасновник та виконавчий директор Ethicontrol

Олег є співзасновником Ethicontrol - виробника програмного забезпечення для автоматизації ліній довіри, внутрішніх розслідувань, служб безпеки та комплаєнс процесів (управління конфліктами інтересів, перевірки контрагентів тощо). 

Олег є одним з піонерів, хто в країні розробляв та впроваджував комплексні програми підвищення ділової етики і протидії шахрайству.  Олег приймав участь в розслідуваннях, що сумарно сягають більше 1 млрд. доларів США.​

Раніше Олег працював в System Capital Management (SCM), PricewaterhouseCoopers (PwC) та KPMG. Він є випускником КНЕУ та КНУ ім.Шевченка, кандидатом юридичних наук, магістром міжнародної економіки і членом АССА.

Окрім унікальної комбінації консалтингових проектів, Олег має досвід роботи на рівні наглядових рад компаній щодо впровадження змін і найкращих практик корпоративного управління, управління ризиками, внутрішніх контролів та внутрішнього аудиту.

Разом з Ethicontrol, Олег допомагає клієнтам в покращенні ділової культури та етики, корпоративної безпеки, впровадженні комплаєнс програм та протидії шахрайствам.

Катерина Лисова, керівник програм в регіоні Євразії Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ). Має більше ніж 15-річний досвід роботи над питаннями свободи ЗМІ, розвитку громадянського суспільства та боротьби з корупцією на пострадянському просторі. Працюючи юристом в TRACE International і Світовому банку з питань чесності і непідкупності спеціалізувалася на питаннях дотримання корпоративної етики та розслідування випадків шахрайства і корупції. Має ступінь магістра Школи дипломатичної служби Джорджтаунського університету з акцентом на міжнародний розвиток.