Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

14-18 ГРУДНЯ 2015
Програма «КОРПОРАТИВНИЙ СЕКРЕТАР»
Шановні пані та панове!

Законом України «Про акціонерні товариства» передбачається введення в акціонерних товариствах посади корпоративного секретаря (далі – «КС») з покладенням на нього функцій щодо організації заходів з корпоративного управління у цих товариствах. Зазначена посада вже передбачена Класифікатором професій ДК 003-2010 (код КП 1231). Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 955 від 22.07.2014р. було затверджено Принципи корпоративного управління, згідно яких з метою ефективного організаційного та інформаційного забезпечення діяльності органів товариства, належного інформування акціонерів та заінтересованих осіб товариству доцільно запровадити посаду корпоративного секретаря.

У більшості країн світу КС є ключовою посадовою особою, що сприяє координації роботи всіх органів управління АТ, обміну інформацією між цими органами та акціонерами, готує проекти корпоративних документів, вирішує інші юридичні та організаційні питання, пов’язані з корпоративним управлінням в АТ. Практика свідчить, що у кожному українському АТ є одна або кілька осіб, які виконують ці функції, обіймаючи посади у планово-економічних, фінансових та інших службах АТ. Наша програма – саме для них. На наш погляд, є нагальна потреба сконцентрувати зазначені зони відповідальності та поставити відповідні завдання перед КС – особою (групою осіб), що мають відповідні підготовку та мотивацію, користуються загальною довірою. На питання, як це зробити дає відповідь наша навчальна програма.

За чотирнадцять років існування програми навчання на ній вже пройшли представники багатьох провідних українських АТ, серед яких: «Криворіжсталь»; АНТК ім. Антонова; «МК «Азовсталь»; «САН Інтербрю Україна»; «Пивкомбінат «Рогань»; «Концерн «Галнафтогаз»; «Пивкомбінат «Десна»; «Одесаобленерго»; «Кредитбанк Україна»; «Дніпроенерго»; «Укртелеком»; «Хмельницькийобленерго»; «Київміськбуд»; «АКБ «Хрещатик» та ін.

Починаючи з 2006 року  ця програма проводиться у співпраці з Фондом державного майна України, адже для АТ з державною часткою більше 50 % запровадження посади КС буде обов’язковим. Особи, що пройдуть навчання та успішно складуть іспит, отримають кваліфікаційний сертифікат, їх дані будуть занесені до відповідного державного реєстру. Ознайомитись із зазначеним реєстром можна на WEB-сторінці ФДМУ .

Участь у програмі надасть слухачам можливість:

 • Отримати інформацію про зміни у правовому врегулюванні корпоративних відносин, що сталися після набуття чинності Законом України «Про акціонерні товариства»;
 • Визначити та врегулювати у Статуті роль та місце КС у структурі управління АТ;
 • Уточнити основні напрямки та форми власної роботи на посаді КС;
 • Оволодіти усіма деталями «технології» скликання та проведення Загальних зборів, діяльності Наглядової ради та виконавчих органів АТ;
 • Навчитися правильно складати та зберігати документацію АТ;
 • Ознайомитися з практикою діяльності КС вітчизняних та іноземних АТ, познайомитися з колегами, обмінятися досвідом роботи;
 • Зрозуміти важливість власної посади, пересвідчитися у її перспективності.

Повністю оновлена програма є, по суті, семінаром – тренінгом, що надає учасникам необхідні в їх роботі знання та практичні навички у сферах:

 • організації роботи органів управління АТ;
 • протоколювання корпоративних подій;
 • роботи із запитами акціонерів, іншими документами АТ, врегулювання конфліктних ситуацій;
 • підготовки та оформлення правочинів з власними цінними паперами АТ;
 • запобігання спробам корпоративного шантажу, корпоративного захоплення АТ тощо.

Місце проведення: м. Київ, вул. Михайлівська, 12 Б. 

Вартість участі -7160 грн. без ПДВ (при реєстрації та оплаті до 30 листопада 2015 р.-5960 грн. без ПДВ)

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 228-87-59,  e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.