Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

14 лютого 2018
Практикум «Реалізація процедури squeeze out»

З 4 червня 2017 року набув чинності Закон, який відкриває, по суті, нову еру у корпоративних відносинах. Вже сьогодні акціонер (група акціонерів), що набули права власності на певну кількість акцій, мають право примусово «витіснити» решту акціонерів (так званий «squeeze out»). Застосування цього Закону дозволить АТ та їх основним власникам вирішити проблему «сплячих» акціонерів, більш ефективно використовувати кошти товариств, активніше залучати зовнішні інвестиції, а дрібним акціонерам – нарешті достойно вийти з товариств, отримавши гідну вартість належних їм акцій.

В Україні вже ухвалені усі підзаконні нормативні акти, необхідні для практичної реалізації процедури squeeze out, більше того – вже з’явилися перші АТ, які відкрили у банківських установах рахунки ескроу, перерахували на них гроші для дрібних акціонерів та отримали реєстри – вже без «витіснених» акціонерів. Ми прогнозуємо, що 2018 рік стане роком масового застосування squeeze out. Втім, ці корпоративні процедури є для України новими, отже до їх застосування треба серйозно підготуватися. Відповідаючи на численні запити власних клієнтів, Професійна асоціація корпоративного управління пропонує достеменно розібрати саме практичний досвід виконання процедури squeeze out, послухати фахівців, безпосередньо залучених до її виконання, скласти для власного АТ план дій, відвідавши наш практикум Реалізація процедури squeeze out (обов’язкового продажу простих акцій акціонерами на вимогу власників домінуючого контрольного пакета акцій ПАТ та ПрАТ).

Захід розроблено для досвідчених фахівців у сфері корпоративних відносин та їх правового регулювання. Програма передбачає динамічну сесію, присвячену розгляду практичних питань правозастосування.

Учасникам завчасно буде надано програму заходу з переліком питань, які планується обговорювати; будь-який учасник має право додати до переліку інші питання, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення. Всі побажання учасників будуть враховані.

Учасники отримають:

 1. Найповнішу структуровану інформацію у вигляді покрокового план-графіку виконання усіх необхідних дій з посиланнями на відповідні нормативні акти та коментарями.
 2. Практичні поради представників усіх «задіяних» організацій щодо досвіду практичної реалізації зазначених процедур.
 3. Домовитися про отримання послуг депозитарної установи, банку, консультаційного супроводження тощо.
 4. Пропозицію від Українського інституту корпоративного управління по супроводженню процедури squeeze out.
 5. Можливість обмінятися досвідом з колегами.

ПРОГРАМА

Програму розраховано на:

 • Юристів, що практикують у сфері корпоративного права
 • Керівників (осіб, що працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств) та кандидатів на зазначені посади
 • Корпоративних секретарів акціонерних товариств
 • Спеціалістів консультаційних та аудиторських фірм, які працюють над питаннями корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу
 • Акціонерів (в тому числі – посадових осіб банків, інвестиційних компаній, торгівців ЦП тощо)

Доповідачі:

 1. Олександр Окунєв – голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ), відомий спеціаліст у сфері корпоративного управління
 2. Євген Круть – менеджер Департаменту з корпоративного управління ДТЕК
 3. Тетяна Флерик – провідний юрисконсульт Департаменту з корпоративного управління ДТЕК
 4. Марина Адамовська – начальник Управління депозитарної діяльності та відповідального зберігання Національного депозитарію України (НДУ)
 5. Ірина Курочкіна – директор Департаменту методології регулювання професійних учасників ринку НКЦПФР
 6. Олег Мисюра – директор Департаменту контрольно-правової роботи НКЦПФР
 7. Олена Непран – начальник відділу супроводу операцій клієнтів Юридичного департаменту ПАТ «ПУМБ»
 8. Віта Бурлаченко – начальник відділу депозитарної діяльності ПАТ «ПУМБ»

Місце проведення: м. Київ, вул. Жилянська, 75, БЦ «Євразія», 12 поверх

Вартість участі: 3460 грн. При реєстрації та оплаті до 03 лютого – 2880 грн.

 

 

З питаннями звертайтеся до Ірини Біляченко або Майї Шокало за тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua