Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

03 КВІТНЯ 2015
Практикум «Висвітлення питань корпоративного управління»

Загальновідомо, що належне корпоративне управління є інструментом залучення інвестицій. Це природно – адже добре керована компанія заслуговує бІльшої довіри, а отже, може залучати більш «довгі» й дешеві гроші, ніж інші. За сучасних умов цей фактор стає вирішальним в конкурентній боротьбі.

Даний тренінг призначений для журналістів і редакторів, які вже мають досвід висвітлення сфери бізнесу і фінансів. Мета його полягає в тому, щоб допомогти журналістам створювати репортажі, які б аналізували, як здійснюється управління компанією, а також повідомляли про події, здатних мати серйозні наслідки для виживання компанії, для акціонерів і стейкхолдерів. 

Для того, щоб допомогти більш професійно і якісно розкривати в ЗМІ питання корпоративного управління, Міжнародна фінансова корпорація (IFC) підготувала і видала Посібник «Хто керує компанією? Як робити репортажі по темі корпоративного управління». З метою презентації Посібника та надання журналістам практичних рекомендацій Міжнародна фінансова корпорація (IFC), Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) та Investor Relations Agency (IRA) проводять цей практикум.

Журналісти дізнаються, як розпізнати сигнали тривоги, що вказують на те, що компанія, можливо, порушує закони і правила. Поради щодо створення і написання репортажів допоможуть журналістам у розробці зрозумілих, збалансованих, справедливих і переконливих історій.

Окрім журналістів в Практикумі буде корисно взяти участь фахівцям, які відповідають в компаніях за надання ринку інформації про питання корпоративного управління в компаніях, які формують комунікаційну політику – IR і PR менеджерам, а також Корпоративним секретарям, якщо підтримка відносин з інвесторами віднесено до їх функціоналу

У програмі заходу – професійні рекомендації досвідченого консультанта Вашингтонського офісу IFC, розгляд практичних прикладів, робота з кейсами. Наприкінці Практикуму передбачений практичний блок – інтерактивна сесія за участю відомих фахівців корпоративного управління України. Всі учасники Практикуму отримають Посібник, виданий IFC російською мовою.

Умови участі:

  • для журналістів – безкоштовно (за умови завчасної реєстрації та підтвердження організаторів);
  • для представників компаній – 1200 грн.
  • Для членів ПАКУ – знижка 50%.

Місце проведення: Професійна асоціація корпоративного управління, м. Київ, вул. Михайлівська, 12 Б

Для реєстрації в якості учасника Практикуму потрібно звернутися до Ірини Біляченко за тел. +38 (044) 228-87-59 або e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua, заповнити реєстраційну анкету та отримати підтвердження організаторів про реєстрацію.