Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

24 БЕРЕЗНЯ 2016
Практикум «Реорганізація акціонерного товариства та вимоги регулятора»

З 01.05.2016р. набудуть чинності зміни до Закону України «Про акціонерні товариства», якими запроваджуються жорсткі вимоги до діяльності публічного акціонерного товариства (ПАТ). У той же час ними суттєво спрощується порядок перетворення акціонерного товариства у товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та товариство з додатковою відповідальністю (ТДВ). До цієї дати потрібно визначитись – чи змінити тип товариства на приватне акціонерне товариство, чи перетворитись на ТОВ чи ТДВ.
 
З 01.01.2016р. набули чинності зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», якими встановлені нові правила здійснення реєстраційних дій при реєстрації товариства – юридичної особи. 

У 2014 р. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР) прийняла рішення №813 «Про затвердження Змін до Порядку здійснення емісії та реєстрації випуску акцій акціонерних товариств, які створюються шляхом злиття, поділу, виділу чи перетворення або до яких здійснюється приєднання», яким врегульовано порядок здійснення реорганізаційних процедур. 

 

Відповідаючи на численні запити наших клієнтів, Професійною асоціацією корпоративного управління підготовлено цей практикум.

Програма розрахована на:

  • Акціонерів (в тому числі – посадових осіб банків, інвестиційних компаній та інших учасників фондового ринку);
  • Керівників (осіб, що працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств) та кандидатів на зазначені посади;
  • Корпоративних секретарів або осіб, що виконують їх функції;
  • Юристів, що практикують у сфері корпоративного права;
  • Спеціалістів консультаційних та аудиторських фірм, які працюють над питаннями корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу.

Учасники семінару отримають:

  1. Детальну інформацію щодо змін в корпоративному законодавстві.  
  2. Найповнішу інформацію щодо юридичних аспектів кожної з реорганізаційних процедур (злиття, приєднання, поділу, виділу, перетворення).
  3. Практичні поради досвідчених фахівців щодо можливостей практичного застосування реорганізаційних процедур.
  4. Важливу інформацію щодо вимог НКЦПФР до здійснення реорганізаційних процедур від керівника підрозділу, який безпосередньо здійснює нагляд за дотриманням законодавства у зазначеній роботі.
  5. Детальну інформацію щодо нових правил здійснення реєстрації товариства. 

Учасникам семінару завчасно будуть вислані переліки проблемних питань, які планується обговорювати, будь-який учасник матиме право додати до переліку інші питання, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення на семінарі. Всі побажання учасників будуть враховані.

Вартість участі:  2380 грн. При реєстрації та оплаті до 16 березня – 1980 грн.

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.