Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

22 липня 2020
Онлайн-конференція «Корпоративний секретар: лайфхаки в роботі під час карантину»

22 липня з 14.00 до 16.00  запрошуємо обмінятися досвідом роботи корпоративних секретарів в умовах карантину та надзвичайних ситуацій.

Ми поговоримо про:

  • Роль корпоративного секретаря в кризу і побудова функції business continuity management
  • Роль корпоративного секретаря в супроводі інвестиційного процесу: досвід Південної Азії
  • Дистанційні збори акціонерів в Україні: перший досвід і лайфхаки
  • Особливості дистанційного проведення річного ЗЗА в банку

Учасники дискусії:

Олексій Поволоцький. Директор із корпоративного управління, ризик-менеджменту та комплаєнс ДТЕК. 1996 року закінчив юридичний факультет Харківського університету внутрішніх справ. Пізніше здобув ступінь магістра в Центрі ім. Лорда Скармана при Лестерському університеті (Великобританія).  Працював викладачем і начальником відділу міжнародних зв’язків у Харківському університеті внутрішніх справ, потім – юристом у міжнародній юридичній фірмі Squire Sanders&Dempsey LLP.  У ДТЕК працює з 2010 року на позиції керівника департаменту з корпоративного управління. Корпоративний секретар наглядових рад DTEK Energy B.V., DTEK Oil&Gas B.V., DTEK Renewables B.V., DTEK Grids B.V., D. Solutions B.V., D. Trading B.V., адвокат. З 2017 року відповідає за напрям комплаєнс, а з 2018 року – за керування бізнес-процесами, ризик менеджмент і безперервність діяльності (Business Continuity Management).  Член Правління Професійної асоціації корпоративного управління, а також член Асоціації юристів України, адвокат. 
Владислава Рябота. Регіональний керівник напряму «Корпоративне управління» в Південній Азії Міжнародної фінансової корпорації (Regional Corporate Governance Lead, South Asia, IFC). В. Рябота є ключовим членом команди IFC з корпоративного управління та центральною контактною особою щодо надання  інвестиційних послуг для IFC в Південній Азії. В.Рябота приєдналася до IFC в 1997 році і працювала в ряді консультаційних проектів з корпоративного управління, а також висвітлювала інвестиційну діяльність в Європі та Центральній Азії. Вона спеціалізується на оцінці практики корпоративного управління банків, оцінці рад директорів, управлінні сімейним бізнесом, управлінні фондами і малим і середнім бізнесом, а також регулярно проводить тренінги для директорів та корпоративних секретарів. Закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 1993 р., продовжила свою освіту в Ессекскому університеті (Велика Британія). Має ступінь кандидата юридичних наук і є медіатором, акредитованим Центром ефективного вирішення спорів Великої Британії. Є професійним тренером і автором книг і статей з питань корпоративного управління, комерційного права і медіації.

Наталія Шевченко. Корпоративний секретар ПАТ «Національний депозитарій України. Спеціаліст з корпоративного управління, цінних паперів, депозитарної діяльності. Закінчила Київський національний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «правознавство». Досвід роботи – 10 років. Приймає активну участь в розвитку корпоративного управління в Україні, займається питаннями розробки законодавчої бази та впровадження проектів з корпоративного управління.

Тетяна Шестак. Корпоративний секретар АБ «УКРГАЗБАНК»

Марія Луценко. Начальник служби корпоративного управління АБ «УКРГАЗБАНК» 

Модератор дискусії: Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління.

Онлайн-конференція відбуватиметься на платформі ZOOM.

У разі перевищення кількості учасників заходу порівняно із встановленими технічними обмеженнями, організатори залишають за собою право надавати пріоритет у реєстрації членам ПАКУ, випускникам семінарів та програм Українського інституту корпоративного управління.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

тел. 044-228-87-59

e–mail: info@cgpa.com.ua