Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

27-28 березня 2018
Програма професійного вдосконалення членів наглядових рад «КОРПОРАТИВНИЙ ДИРЕКТОР» І модуль
Олександр Окунєв - голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління. Відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права з багаторічним досвідом реалізації консалтингових проектів Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Міжнародного інституту бізнесу та Українського інституту корпоративного управління. Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), а також видання Британського Інституту директорів The Handbook of International Corporate Governance» (Лондон, 2005), автор і упорядник посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор понад 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Марк Івашко - інвестиційний менеджер, директор в «Diligent Capital Partners». Професіонал з 20-річним досвідом у сфері інвестиційного бізнесу. Співзасновник Horizon Capital, одного з найбільших в Україні та регіоні інвестиційних фондів. Досвічений член ради приватних і публічних компаній, а також неурядових організацій регіону. Отримав три вищі освіти в США (серед них – MBA Гарвардського університету).

Данило Пасько - керуючий партнер в «Diligent Capital Partners».  Має понад 10 років досвіду в сфері інвестицій та стратегічного консультування. Радник Прем'єр-міністра та Адміністрації Президента з питань дерегуляції. Член Національної Ради Реформ України та співавтор ініціативи «Професійний уряд». Президент Гарвардського клубу в Україні, випускник Гарвардського університету.

Олена Вольська – керуючий партнер та директор консалтингової компанії EBS. Має багатий досвід в управлінні проектами з впровадження SAP, а також багатий досвід в створенні стратегії розвитку, реорганізації та перетворення компанії, фінансового планування, розробки управлінської звітності, оцінки ризиків та внутрішнього контролю впровадження ERP систем. Має більш ніж 18-річний практичний досвід в сфері управління компанією і проектами.  Включена до Національного реєстру корпоративних директорів.

Сергій Гончаревич – засновник та керуючий партнер Capital Times. Керує напрямом «Корпоративні фінанси». Відповідає за розвиток компанії і Мінський офіс. Має 15 річний досвід роботи в інвестиційній сфері на ринках Росії, країн СНД і Східної Європи. Досвід роботи на фінансовому ринку України з 1998 року. Також експерт має досвід роботи на керівних посадах в банківській сфері. Провів ряд успішних угод в M&A (Україна, Білорусь) в наступних секторах: фінансовий, ритейл, медицина, телекомунікації. Отримав ступінь Senior Executive MBA в Бізнес школі МІМ-Київ.

Ірина Стародубова - асоційований партнер компанії Capital Times. Партнер фонду прямих інвестицій Horizon Capital (2005-2015). CEO, CFO кондитерської компанії АВК (1995-2005). Брала участь у закритті 18-ти M&A угод в якості стратегічного, фінансового інвестора в різних секторах економіки України та Молдови Організовувала і впроваджувала корпоративне управління в двадцяти компаніях на рівні члена Наглядової Ради та топ-менеджменту. У 2003 році увійшла в рейтинг топ-20 кращих кризових менеджерів України.  Включена до Національного реєстру корпоративних директорів.

Ярослав Кінах - президент Іскандер Енерджі (Iskander Energy Corporation). Понад 25 років працював у сфері корпоративних і міжнародних фінансів в ТД Банк (Toronto Dominion Bank). З 1995 по 1999 р очолював представництво ЄБРР в Україні. У різні роки був радником прем'єр-міністра України, керівництва м.Києва в рамках проектів технічної допомоги уряду Канади, проекту розміщення єврооблігацій і т.п. Директор «Блек Айрон Інк» (Black Iron Inc), представленої на фондовій біржі Торонто, а також «ДеНово», приватної української компанії, яка працює в сфері високих технологій. Має ступінь MBA Університету Колумбії.