Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

24-25 ТРАВНЯ 2013
I Міжнародний форум корпоративних секретарів

Місце проведення: Одеська кіностудія, 24-25 травня 2013р.

В Одесі пройде Міжнародний форум корпоративних секретарів

24-25 травня 2013 року в великій залі Одеської кіностудії відбудеться Міжнародний Форум Корпоративних Секретарів.

Останнім часом, у зв’язку з розвитком корпоративного управління, активно зростає і роль корпоративного секретаря. Саме від нього залежить координація роботи всіх органів управління корпорації або акціонерного товариства, обмін інформацією між органами управління та акціонерами. Корпоративний секретар – це не технічна посада, а різносторонній керівник зі своїм апаратом.

В Україні корпоративні секретарі з’явилися вже досить давно і їх діяльність є, мабуть, найбільш “міжнародною” серед всіх тем корпоративного управління, оскільки вона не зарегульована нормами національного законодавства, а вимоги до корпоративних секретарів формуються, швидше, на рівні “найкращої практики”. Адже  чим вище рівень корпоративного секретаря, тим вище рівень корпоративного управління. Недарма у Великобританії корпоративного секретаря називають “рука за троном”, за рівнем оплати ця позиція там, зазвичай, входить до числа топ-10 в компанії.

Метою Форуму є створення єдиної платформи для обговорення та демонстрації найкращих українських та міжнародних практик корпоративних секретарів, обговорення питань щодо поліпшення корпоративного законодавства і впровадження найкращих стандартів і практик корпоративного управління в Україні.

У рамках Форуму відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар 2012 року», номінанти якого поділяться досвідом своєї роботи, представлять учасникам бізнес-кейси і проведуть майстер-класи “Досвід роботи корпоративного секретаря”. Докладніше про конкурс та умови участі на сайті www.cgpa.com.ua.

Крім цього учасникам Форуму надається унікальна можливість взяти участь в екскурсії по легендарній Одеській кіностудії і, звичайно, поспілкуватися зі своїми колегами у неформальній обстановці під час банкету на честь переможців Конкурсу.

Організатори: Професійна асоціація корпоративного управління, Український інститут корпоративного управління, Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC).

Співорганізатор – Investor Relations Agency. Офіційний фінансовий партнер – “МАРФІН БАНК”. Офіційний партнер – компанія “Емкон”. Комунікаційний партнер – компанія LG. За підтримки Одеської кіностудії.

Event-провайдер форуму – компанія Event Envoy.

Детальна інформація про захід на сайтах: www.cgpa.com.ua та www.eventenvoy.com.ua.

Довідки за телефонами: 38 044 278 1252

БУКЛЕТ ФОРУМА