Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

09 ЧЕРВНЯ 2015
КРУГЛИЙ СТІЛ «Антикорупційні ініціативи у сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду»

Професійна асоціація корпоративного управління за підтримки Центра міжнародного приватного підприємництва (CIPE), регіональних бізнес-асоціацій реалізують в Україні Проект «Покращуємо бізнес-клімат в Україні через вдосконалення функції антикорупційного комплаєнс в системі корпоративного управління». Ми вважаємо цей Проект нашим скромним внеском у боротьбу з корупцією в Україні.

Ми ставимо собі в цьому Проекті такі завдання:

Пояснити, які механізми антикорупційної боротьби існують в принципі, і як вони працюють в компаніях.

Переконати тих, хто вважає, що успішно вести бізнес в Україні, не здійснюючи корупційних діянь, неможливо.

Показати вигоди неухильного дотримання міжнародних антикорупційних стандартів, які є реальною альтернативою сумнівних «переваг» корупційної практики.

Допомогти середнім українським компаніям виконати вимоги розділу Х Закону України «Про запобігання корупції», який набрав чинності в 2015 році, про необхідність розробки і впровадження антикорупційних програм.

В рамках пілотної стадії Проекту ми розробили і вже провели 2 тренінги – для директорів і комплаєнс-офіцерів українських компаній, виробили бачення того, як Проект буде розвиватися. Запрошуємо ознайомитися з нашими напрацюваннями та планами на майбутнє, відвідавши КРУГЛИЙ СТІЛ «Антикорупційні ініціативи у сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду».

Учасники заходу матимуть можливість:

  • Ті, хто хотів би приєднатися до Проекту – познайомитися з його експертами; дізнатися, що собою являє Проект, як приєднатися до числа учасників тренінгів, консультацій та інших заходів
  • Ті, хто брав участь у тренінгах на пілотній стадії Проекту – розповісти про свій досвід впровадження отриманих знань, почути колег та обмінятися досвідом; отримати консультації експертів
  • Представники великих компаній – обговорити можливість приєднатися до Проекту в якості Партнера
  • Представники донорських організацій – отримати максимум інформації про Проект, необхідної для прийняття рішення про його можливу підтримку
  • Всіотримати Посібник «Антикорупційний комплаєнс» (Керівництво для середніх компаній, які функціонують на ринках, що розвиваються), розроблене експертами CIPE

Місце проведення: секційний зал Великого конференц-залу Національної академії наук України, м. Київ, вул. Володимирська, 55.

Дата проведення: 09 червня 2015р.

Час проведення: 10.00-13.00

Участь у заході є безкоштовною. Попередня реєстрація обов’язкова. У зв’язку з обмеженою кількістю місць у залі організатори заходу залишають за собою право не підтвердити реєстрацію учасника.

Для реєстрації необхідно звернутися в Професійну асоціацію корпоративного управління до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.