Увійти|Реєстрація

вул. Михайлівська, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
+38 (044) 278-12-52
info@cgpa.com.ua

12 ЛЮТОГО 2015
«Корпоративне управління в банківській сфері: нове в законодавстві, досвід правозастосування»

Окунєв Олександр Йосипович, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001), МІБ (2001-2012) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012р.). Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор-укладач Посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (видання МІБ та CIPE, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Хохлова Наталія Віталіївна, заступник директора Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України

Туркова Олена Миколаївна, начальник відділу реєстрації емісій фінансових установ та органів місцевого самоврядування Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України.

Вавдійчик Олександр Андрійович, заступник начальника управління правового забезпечення регулювання банківської діяльності, банківського нагляду та валютного контролю – начальник відділу правового забезпечення банківського регулювання і нагляду Національного банку України.

Параскева Оксана Павлівна, член Правління Професійної асоціації корпоративного управління, партнер компанії «Investor Relations Agency».