Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

19-20 ТРАВНЯ 2016
Тренінг «Ефективна структура управління в підприємствах малого та середнього бізнесу»

Даний тренінг призначений для компаній малого і середнього бізнесу (МСП), з високим потенціалом росту, і що знаходяться у власності одного і / або декількох фізичних осіб, або у власності сім’ї.

Традиційно МСП отримували рекомендації про організацію управління на основі «спрощених» принципів і підходів, які рекомендувалися для великих компаній. Але практично застосувалося це рідко, через те, що МCП мають свої специфічні труднощі і проблеми, обмежені ресурси, і отже вони вимагають рішень, розроблених спеціально для них.

Група з корпоративного управління IFC почала розробку цих рішень з аналізу різних етапів розвитку МСП і виявлення різних потреб, ризиків і труднощів, властивих кожному етапу. Потім були розроблені практичні рекомендації щодо організації управління, відповідні унікальним характеристикам кожного етапу розвитку МСП. Наш Інструмент з самооцінки і плануванню заходів в сфері організації управління в МСП, а також відповідні навчальні матеріали не підштовхують підприємців запозичувати певні загальноприйняті «передові практики», замість цього вони вчать їх виявляти підходи, які могли б бути найбільш корисними саме для їх компаній.

В основу нашого тренінгу покладена унікальна фірмова методика, розроблена IFC. В рамках тренінгу будуть представлені практичні рекомендації / набори рішень, які здатні швидко позитивно вплинути на систему управління компаній. Більш того, після закінчення тренінгу учасники складуть базовий план дій для застосування нових знань і інструментів в своїх компаніях.

Дата проведення:       19-20 травня 2016 года

Час проведення:

19 травня: 

  • Реєстрація: 13:30 – 14:00
  • Тренінг       14:00 – 17:30

20 травня:

  • Тренінг          10:00 -16:00

Адреса: готель “Хаятт Рідженсі Київ”, 1 поверх, зал “Лондон”, м. Київ, вул. Алли Тарасової, 5, 

Аудиторія:    Власники бізнесу, засновники, директора, інші зацікавлені особи

Формат:        Презентації, робота з практичними прикладами (case-study). Після закінчення цього курсу учасники складуть базовий план дій для застосування нових знань і інструментів в своїх компаніях.

Вартість тренінгу для одного учасника – 1480, 00 (одна тисяча чотирста вісімдесят) гривень (роздаткові матеріали, кава-брейки, обіди входять у вартість тренінгу)..  

Для реєстрації просимо Вас заповнити анкету до 16 травня 2016 р.

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 228-87-59,  e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua