Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

20 ЛЮТОГО 2015
«Депозитарна система України: нове законодавство та практика застосування»
  • Набуття чинності Законом України «Про депозитарну систему України» (далі – Закон) суттєво змінило відносини в цій сфері. На виконання Закону прийняті численні нормативні документи та вже напрацьована певна практика.
  • Закон встановлює обов’язок власників дематеріалізованих цінних паперів заключити договір із депозитарною установою, а також сплатити за його послуги до 12 жовтня 2014 року. Акції порушників не будуть враховуватись при визначенні кворуму загальних зборів акціонерів та не братимуть участі у голосуванні.
  • Майже щодня доводиться чути питання: «Як виплатити дивіденди?», «Що робити, якщо «зник» реєстратор чи депозитарна установа?», «Яким чином замінити депозитарну установу?», «Яким чином діяти емітентам та акціонерам з Автономної республіки Крим?», «Чи може акціонер брати участь в загальних зборах, якщо він не відкрив рахунку в депозитарній установі?», «Який порядок проведення загальних зборів на вимогу власників 10 і більше відсотків акцій?».

З врахуванням цього, відповідаючи на численні запити клієнтів Професійна асоціація корпоративного управління разом з компанією «Емкон», Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України, Національним депозитарієм України вирішили дати відповіді на найбільш складні та актуальні питання на цьому семінарі.

У програмі будуть розглянуті наступні питання:

  • Перспективи розвитку депозитарної системи України
  • Нормативне врегулювання проблемних питань функціонування депозитарної системи України
  • Практичне вирішення складних питань взаємодії емітента та Національного депозитарію України
  • Відновлення системи реєстру для переведення випуску цінних паперів у бездокументарну форму

Учасникам семінару завчасно будуть вислані переліки проблемних питань, які планується обговорювати, будь-який учасник матиме право додати до переліку інші питання, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення на семінарі. Всі побажання учасників будуть враховані.

Місце проведення: Професійна асоціація корпоративного управління, м. Київ, вул. Михайлівська, 12 Б.

Вартість участі: 1980 грн. без ПДВ (при реєстрації та оплаті до 06 лютого 2015 р. – 1580 грн. без ПДВ).

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: info@cgpa.com.ua