Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

10 ЛИПНЯ 2015
Безкоштовний семінар в Харкові «Антикорупційний комплаєнс» (нове українське антикорупційне законодавство у бізнесі)

Загальновідомо, що корупція, проникла в усі сфери життя, стала чи не головною причиною економічних і політичних потрясінь в сучасній Україні. Необхідність боротьби з цим ганебним явищем розуміється на всіх рівнях, багато політиків, бізнесменів і простих громадян декларують свою готовність виявляти «нульовий рівень терпимості» до хабарництва, «відкатів», підкупу чиновників тощо.

При цьому можливий внесок приватного бізнесу в боротьбу з корупцією в Україні на даному етапі явно недооцінений.

По-перше, більшість українців, що займаються бізнесом, не розуміють, які механізми антикорупційної боротьби існують в принципі, і як вони працюють в компаніях.

По-друге, дуже поширена думка, що успішно вести бізнес в Україні, не здійснюючи корупційних діянь, неможливо. Далеко не всіма розуміються реальні вигоди неухильного проходження міжнародним антикорупційним стандартам, які є реальною альтернативою сумнівних «переваг» корупційної практики.

Розуміючи необхідність розвитку саме цієї складової антикорупційної діяльності, USAID за підтримки CIPE та Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ) реалізують в Україні Проект «Впевнений бізнес – заможна громада». Однією з цілей Проекту є надання середнім українським компаніям практичної допомоги у розробці та впровадженні програм антикорупційного комплаенс.

Для того, щоб допомогти середнім українським компаніям виконати вимоги розділу Х Закону України «Про запобігання корупції», який набрав чинності з 26.04.2015 р., про необхідність розробки і впровадження антикорупційних програм; розповісти, які саме заходи зазвичай включаються в подібні програми, як вони працюють, а також, які конкретно вигоди можуть отримати компанії, що впроваджують програми комплаенс, запрошуємо відвідати семінар

Захід розрахований на комплаєнс-офіцерів і співробітників юридичних та інших служб компаній, які займаються питаннями антикорупційного комплаєнс або планують цим зайнятися, компаній (захід не розраховано на фінансові установи та консультаційні компанії).

Основні теми, які будуть розглянуті під час семінару:

  • Що таке антикорупційний комплаєнс і чому він важливий для бізнесу
  • Співвідношення функцій комплаєнс, управління ризиками, юридичного забезпечення, служби внутрішнього аудиту в компанії
  • Огляд українського та міжнародного антикорупційного законодавства у бізнесі
  • Вимоги крупних та міжнародних компаній до постачальників відносно протидії хабарництву
  • Компонування внутрішньої комплаєнс-політики для середнього бізнесу

Місце проведення: м. Харків, вул. Чубаря, 4, бізнес-отель «Reikartz Харків».  

Участь в семінарі є безкоштовною. Попередня реєстрація обов’язкова. У зв’язку з обмеженою кількістю місць у залі організатори заходу залишають за собою право не підтвердити реєстрацію учасника.

Для реєстрації необхідно звернутися в Професійну асоціацію корпоративного управління до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.