Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

05-06 ЛЮТОГО 2015
«Антикорупційний комплаєнс» (нове українське антикорупційне законодавство в бізнесі)

Загальновідомо, що корупція, проникла в усі сфери життя, стала чи не головною причиною економічних і політичних потрясінь в сучасній Україні. Необхідність боротьби з цим ганебним явищем розуміється на всіх рівнях, багато політиків, бізнесменів і простих громадян декларують свою готовність проявляти «нульовий рівень терпимості» до хабарництва, «відкатів», підкупу чиновників тощо.

При цьому можливий внесок приватного бізнесу в боротьбу з корупцією в Україні на даному етапі явно недооцінений.

По-перше, більшість українців, що займаються бізнесом, не розуміють, які механізми антикорупційної боротьби існують в принципі, і як вони працюють в компаніях.

По-друге, дуже поширена думка, що успішно вести бізнес в Україні, не здійснюючи корупційних діянь неможливо. Далеко не всіма розуміються реальні вигоди неухильного дотримання міжнародних антикорупційних стандартів, які є реальною альтернативою сумнівних «переваг» корупційної практики.

Розуміючи необхідність розвитку саме цієї складової антикорупційної діяльності, Професійна асоціація корпоративного управління за підтримки CIPE, регіональних бізнес-асоціацій реалізують в Україні Проект «Покращуємо бізнес-клімат в Україні через вдосконалення функції антикорупційного комплаєнс у системі корпоративного управління». Метою Проекту є надання середнім українським компаніям практичної допомоги у розробці та впровадженні програм антикорупційного комплаєнс.

Для того, щоб розповісти, які саме заходи зазвичай включаються в подібні програми, як вони працюють, а також, які конкретно вигоди можуть отримати компанії, що впроваджують програми комплаєнс, запрошуємо відвідати цей семінар.

Захід розрахований на комплаєнс-офіцерів, а також співробітників юридичних та інших служб компаній, що займаються питаннями антикорупційного комплаєнс або які планують цим зайнятися.

Основні теми, які будуть розглядатися на семінарі:

  • Що таке антикорупційний комплаєнс і чому він важливий для бізнесу.
  • Співвідношення функцій комплаєнс, управління ризиками, юридичного забезпечення, служби внутрішнього аудиту в компанії.
  • Огляд українського та міжнародного антикорупційного законодавства в бізнесі.
  • Вимоги великих та міжнародних компаній до постачальників щодо протидії хабарництву.
  • Компонування внутрішньої комплаєнс-політики для середнього бізнесу.

Кожен учасник заходу отримає посібник CIPE «Антикорупційний комплаєнс», а також пакет роздаткових матеріалів, що включає презентації всіх спікерів семінару.

Участь у семінарі є безкоштовною. Попередня реєстрація обов’язкова. У зв’язку з обмеженою кількістю місць у залі організатори заходу залишають за собою право не підтвердити реєстрацію учасника.

Місце проведення: готель «Reikartz Дніпропетровськ», м. Дніпропетровськ, вул. Червона, 12-А, великий конференц-зал.

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: info@cgpa.com.ua