Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Олександр Окунєв – голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001 рр.), Міжнародного інституту бізнесу (2001-2012 рр.) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012 р.). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Молдови, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Член Ради Національного реєстру корпоративних директорів. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (видання IFC, Київ, 1999); «The handbook of international corporate governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор і упорядник посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор-укладач посібника «Комплаєнс для малого та середнього бізнесу» (Київ, 2015), співавтор Методичних рекомендацій щодо розробки та впровадження системи заходів щодо запобігання та протидії корупції, співавтор посібника «Антикорупційний комплаєнс» (для програми з підготовки осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційної програми) (Київ, 2018),  автор понад 60 публікацій з корпоративного права та управління.
Олег Журавльов.  Заступник Голови Наглядової ради АТ «Укрзалізниця», Голова Наглядової ради ПрАТ «СК» Крона», радник Голови Правління ПАКУ, радник Міністра інфраструктури України. Має 15-річний досвід у сфері корпоративного управління, як в компаніях з державною часткою (АЕК  «Київенерго»), так і у великих приватних промислово-фінансових холдингах – група DCH (колишня група «Укрсиббанку») та «Донецьксталь». Має досвід не лише організації роботи Наглядових рад компаній, які входять до холдингів, а й сам входив до складу Наглядових рад як промислових компаній, так і фінансових установ. Крім того, виконував обов’язки корпоративного секретаря у ПАТ «Кредитпромбанк» протягом 3 років. На даний час здійснює активну консалтингову діяльність у якості незалежного експерта з питань корпоративного управління. Є членом ПАКУ з 2010 року. У 2013 році став переможцем конкурсу «Корпоративний секретар року». У 2015-2017 роках двічі обирався членом Правління ПАКУ.

Ігор Гут – керуючий партнер DYB | Develop Your Business (шведсько-український проект для власників).
З 2003 по 2010 директор зі стратегічного розвитку і маркетингу BROCARD Ukraine (увійшла до топ-10 найефективніших у рітейлі (Forbes) та до топ-100 найприбутковіших компаній України (delo.ua).
Протягом останніх 10-ти років Ігор є членом Дорадчих Рад низки українських та міжнародних компаній.
Є членом Експертної Ради Українського Маркетинг Форуму.
Кандидат економічних наук, захистив дисертацію у сфері поведінки споживачів.
Член Несторівської групи (незалежне об’єднання інтелектуалів, націлене на створення візії України).
Член правління IRF (International Renaissance Foundation, є частиною OSF, заснованої Джорджем Соросом).

Олена Вольська – керуючий партнер та директор консалтингової компанії EBS. Має багатий досвід в управлінні проектами з впровадження SAP, а також багатий досвід в створенні стратегії розвитку, реорганізації та перетворення компанії, фінансового планування, розробки управлінської звітності, оцінки ризиків та внутрішнього контролю впровадження ERP систем. Має більш ніж 18-річний практичний досвід в сфері управління компанією і проектами.  Включена до Національного реєстру корпоративних директорів.

 

Сергій Гончаревич – засновник та керуючий партнер Capital Times. Керує напрямом «Корпоративні фінанси». Відповідає за розвиток компанії і Мінський офіс. Має 15 річний досвід роботи в інвестиційній сфері на ринках Росії, країн СНД і Східної Європи. Досвід роботи на фінансовому ринку України з 1998 року. Також експерт має досвід роботи на керівних посадах в банківській сфері. Провів ряд успішних угод в M&A (Україна, Білорусь) в наступних секторах: фінансовий, ритейл, медицина, телекомунікації. Отримав ступінь Senior Executive MBA в Бізнес школі МІМ-Київ.

Ірина Стародубова – асоційований партнер компанії Capital Times. Партнер фонду прямих інвестицій Horizon Capital (2005-2015). CEO, CFO кондитерської компанії АВК (1995-2005). Брала участь у закритті 18-ти M&A угод в якості стратегічного, фінансового інвестора в різних секторах економіки України та Молдови Організовувала і впроваджувала корпоративне управління в двадцяти компаніях на рівні члена Наглядової Ради та топ-менеджменту. У 2003 році увійшла в рейтинг топ-20 кращих кризових менеджерів України.  Включена до Національного реєстру корпоративних директорів.

Сергій Погребной, партнер Sayenko Kharenko, має понад 20-річний досвід юридичної практики, спеціалізується на супроводженні складних судових процесів, інвестиційних проектів, корпоративній безпеці, корпоративному праві та управлінні, M&A, цінних паперах. Має понад 25-річний досвід в сфері корпоративної безпеки. Голова правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки. Член Американського товариства промислової безпеки (ASIS International), Асоціації правників України та Американської торгівельної палати в Україні. 

Тимур Баіров, голова казахстанського підрозділу Bitfury Group, голова НР Bridge Group, член НР Astana Startup Hub. 

Член Казахстанської асоціації незалежних директорів.

Викладач курсів з корпоративного управління і стратегічного менеджменту (КІМЕП, МАБ, Корпоративний університет Самрук-Казина, КазГЮА).

Керував проектом щодо участі Казахстану в міжнародній виставці EXPO-2005, Aichi, Japan (6-місячне відрядження в Японії).

Нагороджений державною нагородою: медаль «20-річчя незалежності Республіки Казахстан».

Петер Зашев, професор (ад’юнкт) в Стокгольмської Школи Економіки в Ризі, директор програм корпоративного навчання Hanken School of Еconomics (Фінляндія) і член ради директорів (стратегія і люди) Alu-Releco International, Фінляндія.

Професійні компетенції та інтереси:

  1. Корпоративне навчання: розвиток лідерів і команд топ-менеджерів у великих і середніх компаніях Північної Європи, Східної Європи та країн Балтії. Інтереси: лідерство, високоефективні команди, стратегічні зміни в умовах невизначеності, розвиток нематеріальних активів компанії, бізнес-комунікації та крос-культурні відносини.
  2. Корпоративне управління: підприємець і інвестор, член ради директорів в Alu-Releco International, Фінляндія. Інтереси: цінності, бачення, місія і стратегія компанії, побудова корпоративної культури, міжнародні бізнес і маркетинг, стратегії розвитку експорту.

Мови: англійська, російська, болгарська, фінська.

Включений до Національного реєстру корпоративних директорів.

Олександр Онуфрієнко, партнер ЮК «Астерс». Більше 20 років очолював юридичний департамент “КІНТО”, однієї з найстаріших інвестиційних компаній України. Також керував практикою приватних клієнтів однієї з провідних юридичних фірм країни. 

Володіє значним та багатогранним досвідом побудови корпоративних структур різного виду, їх захисту від недружніх поглинань, а також врегулювання корпоративних конфліктів. 

Одним з перших в Україні почав спеціалізуватися на наданні послуг по структуризації приватних капіталів українських підприємців в аспекті забезпечення їхніх особистих інтересів та інтересів їх рідних і близьких і побудові корпоративної структури, яка б передбачала передачу бізнесу наступним поколінням 

Неодноразово надавав юридичні послуги, пов’язані недопущенням виходу корпорацій з-під контролю власників, попередженням недобросовісних дій щодо власників з боку менеджменту, побудові системи корпоративного управління в великих компаніях та промислово-фінансових групах. 

Здійснюючи юридичну практику і як керівник юридичного департаменту і як партнер юридичної фірми, протягом багатьох років займався практичними питаннями побудови органів управління, забезпеченням роботи та виконанням рішень органів управління компаній та холдингів, врегулюванням конфліктів між акціонерами, посадовими особами та трудовими колективами компаній.

Олексій Долгіх. Керуючий Партнер провідної міжнародної компанії з підбору управлінського персоналу Boyden Global Executive Search. Олексій – один з найавторитетніших експертів у питаннях підбору персоналу в Україні та країнах СНД. У рекрутинговому бізнесі 15 років, ключовий досвід – це пошук професіоналів рівня ради директорів, керівників бізнесу, фінансових директорів, HR директорів, директорів з маркетингу та продажу. Олексій є особистим радником власників та CEO в питаннях ключових кадрових рішень, організаційного розвитку та корпоративного управління. В якості консультанта має багаторічний досвід взаємодії з Наглядовими Радами найбільших українських і міжнародних компаній, а також провідними інвестиційними фондами. Олексій входить до правління Професійної Асоціації Корпоративного Управління (ПАКУ) з 2018 року.