Увійти|Реєстрація

вул. Михайлівська, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
+38 (044) 278-12-52
info@cgpa.com.ua

Олександр Окунєв – голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління. Відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права з багаторічним досвідом реалізації консалтингових проектів Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Міжнародного інституту бізнесу та Українського інституту корпоративного управління. Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), а також видання Британського Інституту директорів The Handbook of International Corporate Governance» (Лондон, 2005), автор і упорядник посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор понад 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Марк Івашко – інвестиційний менеджер, директор в «Diligent Capital Partners». Професіонал з 20-річним досвідом у сфері інвестиційного бізнесу. Співзасновник Horizon Capital, одного з найбільших в Україні та регіоні інвестиційних фондів. Досвічений член ради приватних і публічних компаній, а також неурядових організацій регіону. Отримав три вищі освіти в США (серед них – MBA Гарвардського університету).

Данило Пасько – керуючий партнер в «Diligent Capital Partners».  Має понад 10 років досвіду в сфері інвестицій та стратегічного консультування. Радник Прем’єр-міністра та Адміністрації Президента з питань дерегуляції. Член Національної Ради Реформ України та співавтор ініціативи «Професійний уряд». Президент Гарвардського клубу в Україні, випускник Гарвардського університету.

Ігор Гут – керуючий партнер DYB | Develop Your Business (шведсько-український проект для власників).
З 2003 по 2010 директор зі стратегічного розвитку і маркетингу BROCARD Ukraine (увійшла до топ-10 найефективніших у рітейлі (Forbes) та до топ-100 найприбутковіших компаній України (delo.ua).
Протягом останніх 10-ти років Ігор є членом Дорадчих Рад низки українських та міжнародних компаній.
Є членом Експертної Ради Українського Маркетинг Форуму.
Кандидат економічних наук, захистив дисертацію у сфері поведінки споживачів.
Член Несторівської групи (незалежне об’єднання інтелектуалів, націлене на створення візії України).
Член правління IRF (International Renaissance Foundation, є частиною OSF, заснованої Джорджем Соросом).

Олена Вольська – керуючий партнер та директор консалтингової компанії EBS. Має багатий досвід в управлінні проектами з впровадження SAP, а також багатий досвід в створенні стратегії розвитку, реорганізації та перетворення компанії, фінансового планування, розробки управлінської звітності, оцінки ризиків та внутрішнього контролю впровадження ERP систем. Має більш ніж 18-річний практичний досвід в сфері управління компанією і проектами. Включена до Національного реєстру корпоративних директорів.

Сергій Гончаревич – засновник та керуючий партнер Capital Times. Керує напрямом «Корпоративні фінанси». Відповідає за розвиток компанії і Мінський офіс. Має 15 річний досвід роботи в інвестиційній сфері на ринках Росії, країн СНД і Східної Європи. Досвід роботи на фінансовому ринку України з 1998 року. Також експерт має досвід роботи на керівних посадах в банківській сфері. Провів ряд успішних угод в M&A (Україна, Білорусь) в наступних секторах: фінансовий, ритейл, медицина, телекомунікації. Отримав ступінь Senior Executive MBA в Бізнес школі МІМ-Київ.

Ірина Стародубова – асоційований партнер компанії Capital Times. Партнер фонду прямих інвестицій Horizon Capital (2005-2015). CEO, CFO кондитерської компанії АВК (1995-2005). Брала участь у закритті 18-ти M&A угод в якості стратегічного, фінансового інвестора в різних секторах економіки України та Молдови Організовувала і впроваджувала корпоративне управління в двадцяти компаніях на рівні члена Наглядової Ради та топ-менеджменту. У 2003 році увійшла в рейтинг топ-20 кращих кризових менеджерів України. Включена до Національного реєстру корпоративних директорів.

Сергій Погребной, партнер Sayenko Kharenko, має понад 20-річний досвід юридичної практики, спеціалізується на супроводженні складних судових процесів, інвестиційних проектів, корпоративній безпеці, корпоративному праві та управлінні, M&A, цінних паперах. Має понад 25-річний досвід в сфері корпоративної безпеки. Голова правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки. Член Американського товариства промислової безпеки (ASIS International), Асоціації правників України та Американської торгівельної палати в Україні.