Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
09.07.2015Зміни в корпоративному законодавстві та Судова практика розгляду корпоративних спорів за 2014-2015рр

8 листопада 2015 року Професійна асоціація корпоративного управління запрошує на семінар«Зміни в корпоративному законодавстві -2014-2015.Судова практика розгляду корпоративних спорів за 2014-2015рр.»

Відповідаючи на численні запити власних клієнтів, ПАКУ пропонує ознайомитись з накопиченим протягом останнього року досвідом правозастосування з вирішення корпоративних спорів.

Семінар розраховано на досвідчених фахівців у сфері корпоративних відносин та їх правового регулювання. Повністю оновлена програма передбачає динамічну сесію, присвячену новелам у чинному законодавстві України, які набули чинності у 2014-2015рр., а також обговорення конкретних судових справ вищих судових інстанцій України, що складають найсучаснішу практику застосування у вирішенні корпоративних спорів норм Цивільного та Господарського кодексів України, Закону «Про акціонерні товариства».Програма надає широкі можливості не лише для отримання практичних порад, але й для обговорення спірних моментів методом “мозкового штурму”, обміну досвідом усіх учасників семінару.

Програма семінару складається з ознайомленям зізмінами у чинному корпоративному законодавстві України за 2014-2015 рік таобговорення конкретних судових справ вищих судових інстанцій України, що складають найсучаснішу практику застосування у вирішенні корпоративних спорів норм Цивільного та Господарського кодексів України, Закону “Про акціонерні товариства”. Учасникам семінару завчасно будуть вислані переліки проблемних питань, які плануються обговрювати. Будь-який учасник матиме право додати до переліку інші питання, які, на його думку, є проблемними і потребують обговорення на семінарі.

З детальною інформацією про семінар, умови участі та реєстрації дивіться урозділі Заходи.