Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
10.05.2016Завершується прийом заявок на участь у програмі «Корпоративний секретар»

Український інститут корпоративного управління, спільно з Професійною асоціацією корпоративного управління (ПАКУ) і Фондом державного майна України продовжують прийом заявок на участь в єдиній навчальнійпрограмі в Україні «Корпоративний секретар», яка відбудеться 23-27 травня 2016 року в Києві.

«Тижнева навчальна програма може бути корисна як фахівцям-початківцям, так і професіоналам у сфері корпоративного управління. Адже це унікальна можливість дізнатися специфіку застосування нового українського законодавства, опанувати деталями «технології» скликання та проведення Загальних зборів акціонерів, наглядової ради, інших органів товариства, навчитися правильно складати і зберігати документацію АТ, а також познайомитися з колегами та обмінятися досвідом роботи», – прокоментував голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв.

ЧИТАТИ КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ МИНУЛОЇ ПРОГРАМИ

Актуальності програмі, яка проводиться в Україні вже 10 років, надають вступ в силу Рішення НКЦПФР від 06.08.2015 № 1217 «Про затвердження Змін до Положення про функціонування фондових бірж», а також ч. 1 ст. 24 Закону України «Про акціонерні товариства», згідно з якими введення посади корпоративного секретаря в Україні є обов’язковим: з 1 січня 2016 року – для всіх АТ, акції та облігації яких включені до біржового реєстру, а з 1 січня 2018 року – для всіх публічних акціонерних товариств.

«З одного боку, до нас останнім часом приходить багато людей, які платять за навчання самостійно – вони хочуть освоїти професію КС, тому що розуміють її перспективність в світлі законодавчих змін. Вони мають рацію, попит на таких фахівців завжди є. З іншого боку, часто компанії намагаються підняти кваліфікацію своїх співробітників, які вже зарекомендували себе і користуються довірою керівництва, тому вони направляють таких людей до нас для участі в програмі «Корпоративний секретар» та оплачують їх участь», – додав Олександр Окунєв.

ЧИМ МОЖЕ ДОПОМОГТИ КОРПОРАТИВНИЙ СЕКРЕТАР КОМПАНІЇ?

Повністю оновлена програма включає в себе ряд тематичних блоків: загальна характеристика стану розвитку корпоративного управління в Україні, сучасна проблематика корпоративного управління, місце і роль корпоративного секретаря в структурі органів АТ, вимоги до кандидатури на посаду корпоративного секретаря, компетенція загальних зборів акціонерів (ЗЗА), порядок скликання ЗЗА та реєстрації акціонерів, прийняття рішень і голосування на ЗЗА, ведення протоколу ЗЗА, огляд судової практики оскарження рішень ЗЗА та багато іншого.

Особи, які пройдуть навчання та успішно складуть іспит, отримають кваліфікаційний сертифікат державного зразка, а їх дані будуть внесені до відповідного державного реєстру. Ознайомитися із зазначеним реєстром можна на WEB-сторінці ФДМУ.

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛІ ТА ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

З питаннями звертатися до Ірини Біляченко: (044) 228-87-59, Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua