Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
17.10.2017Як регулюється діяльність акціонерного товариства

20 жовтня 2017 року в Києві відбудеться семінар «Діяльність акціонерного товариства на фондовому ринку». 

В Україні в повному обсязі діє Закон «Про акціонерні товариства» (далі – Закон), який встановлює багато норм щодо діяльності АТ на фондовому ринку: 1) введені нові правила надання акціонерам ПрАТ переважного права при відчуженні акцій іншими акціонерами; 2) вперше з’явилися процедури обов’язкового викупу АТ власних акцій; 3) абсолютно по-новому регулюється питання реалізації своїх прав власниками привілейованих акцій; 4) всі акції переведені у бездокументарну форму; 5) ПАТ повинні бути включені до біржового списку; 6) виникла необхідність регулярного визначення ринкової вартості акцій тощо.

Ці питання дуже актуальні для акціонерів та менеджерів АТ, тому що мова йде про регулювання права власності на компанію. На жаль, не всі питання врегульовані чітко й однозначно, що дає підставу для діяльності корпоративних рейдерів.

Участь у семінарі дозволить його учасникам концентровано й системно сприйняти новели законодавства, зрозуміти загрози і можливості, які виникають у зв’язку з їх прийняттям у компанії, продумати підходи до побудови надійної системи захисту власності акціонерів.

Нарешті, всім і завжди цікаво знати, «як на це подивиться НКЦПФР»! Учасникам семінару надається унікальна можливість перевірити власне тлумачення спірних моментів нового законодавства з позицією відповідальних співробітників НКЦПФР, обмінятися думками з відомими спеціалістами та колегами.

У семінарі візьмуть участь:

  • Хохлова Наталія Віталіївна – т.в.о. директора Департаменту корпоративного управління
  • та корпоративних фінансів НКЦПФР;
  • Курочкіна Ірина Юріївна – Директор департаменту методології регулювання професійних учасників НКЦПФР;
  • Яскевич Валерій Леонідович – Начальник відділу моніторингу та розвитку корпоративного управління НКЦПФР;
  • Калапуша Олексій Леонідович – PhD, MRICS, директор ТОВ «Проф-Інвестгроуп»;
  • Ступак Олена Володимирівна – виконавчий директор консалтингової компанії «Емкон».

Детальну інформацію про умови реєстрації та програму можна дізнатися на офіційному сайті ПАКУ за посиланням.