Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
06.10.2016Як оформити бюлетені для голосування на загальних зборах акціонерів?

Що корпоративний секретар повинен врахувати при підготовці і застосуванні бюлетенів для голосування на загальних зборах акціонерів, а також якими конкретно пунктами законодавства керуватися – роз’яснили експерти Професійної асоціації корпоративного управління.

Запрошуємо завантажити повну версію документа і задати деталізуючі питання на сайті Асоціації:

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗ’ЯСНЕННЯ

Щоб бути в курсі всіх останніх новацій в сфері корпоративного права та корпоративного управління, рекомендуємо оформити підписку на Пакет інформаційного забезпечення, який включає щомісячний електронний бюлетень, вебінари з актуальних питань професії і можливість індивідуальних консультацій з провідним профільним експертом, головою Правління ПАКУ Олександром Окунєвим.

Нагадаємо, ПАКУ надає методичну допомогу членам Асоціації та іншим учасникам ринку шляхом формування незалежної професійної думки, зокрема, роз’яснень чинного законодавства України в сфері корпоративних відносин. Роз’яснення ПАКУ не є обов’язковими до виконання, але можуть використовуватися як аргументи для прийняття рішень і / або вирішення спорів з питань корпоративного права та управління.