Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
05.06.2015Внесення необхідних змін у статут акціонерного товариства

16 лютого Центр корпоративного управління Міжнародного інституту бізнесу проведе практикум «Приведення статуту та інших внутрішніх нормативних документів АТ у відповідність до вимог нового корпоративного законодавства України».

Неухильно наближається до кінця встановлений Законом України “Про акціонерні  товариства” (далі – Закон) перехідний період, протягом якого норми Закону мають бути прийняті до виконання в щоденній роботі усіма без виключення акціонерними товариствами України (далі – АТ). Однією з норм Закону, як відомо, є приведення статутів АТ у відповідність з вимогами Закону та їх державної реєстрації. Термін для здійснення цих дій встановлений до 30.04.2011. Залишається, буквально, кілька місяців для детальної розробки, ретельного обговорення з усіма зацікавленими сторонами і прийняття тексту нової редакції статуту, а також інших внутрішніх нормативних документів АТ.

Ретельним чином розібратися з вимогами нового Закону до статутів АТ,  отримати детальні консультації, рекомендації, авторські матеріали відомого в Україні фахівця, можна, відвідавши практикум “Приведення статуту та інших внутрішніх нормативних документів АТ у відповідність до вимог нового корпоративного законодавства України”, який відбудеться 16 лютого 2011 р.

Практикум розраховано на керівників (осіб, що працюють наглядових радах, правліннях та ревізійних комісіях АТ), юристів, що працюють у галузі корпоративного права, корпоративних секретарів та осіб, що виконують їх функції, спеціалістів консультаційних й аудиторських фірм, що працюють над питаннями корпоративного управління, акціонерів.

Програма практикуму передбачає  презентацію відповідних змін, пов’язаних з набуттям чинності Законом України “Про акціонерні товариства”; практичних порад щодо розробки кожного з розділів внутрішніх нормативних документів АТ на прикладі текстів статутів публічного та приватного АТ, повністю приведених у відповідність до вимог нового законодавства.

Автором та викладачем програми є Окунєв Олександр Йосипович – директор Центру розвитку корпоративного управління МІБ, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996 – 2001) та МІБ (з 2001). Член Консультаційно – експертної ради з питань корпоративного управління ДКЦПФР; голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ); член Консультативної Ради компанії “AES Україна”.

Детальну інформацію  про заходи  можна подивитися на веб-сайті www.iib.com.ua/cg  .
Місце проведення : Міжнародний інститут бізнесу,  м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8 А.
З питань участі Ви можете звертатися до Інни Мозгової по тел. – (044) 228-87-59 (прямий), 585-00-33 (вн. 132), e-mail: Inna.Naumenko@iib.com.uacg@iib.com.ua