Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
21.03.2016В Україні з’явилося 18 нових сертифікованих корпоративних секретаря

Саме в дні проведення програми в Інституті відзначили 10-річний ювілей даної програми навчання, яка реалізується за підтримки Професійної асоціації корпоративного управління та Фонду державного майна України. За цей період було проведено 49 навчальних програм і підготовлено понад 800 фахівців провідних українських компаній.

Важливим імпульсом для реалізації даної програми в 2006 році стали «Основні напрямки розвитку фондового ринку України на 2005 – 2010», затверджені Указом Президента України від 24.11.2005 № 1648/2005.

Саме в цьому нормативному документі вперше була закріплена норма про необхідність обов’язкового введення посади корпоративного секретаря в акціонерних товариствах з державною часткою.

Важливість для держави, як акціонера, роботи корпоративних секретарів зазначив заступник директора Департаменту договірного менеджменту, міждержавних майнових і корпоративних відносин ФДМУ Андрій Сачивко, звертаючись до випускників програми під час церемонії вручення сертифікатів:

«Для нас критично важливо мати в суспільстві саме таку фігуру, адже вона обирається наглядовою радою. Ми вже давно помітили, що ті акціонерні товариства, які мають у своїй структурі корпоративних секретарів, відчувають набагато менше проблем в роботі і взаємодії з інвесторами. Тому новації законодавства про обов’язкове введення посади корпоративного секретаря з 1 січня 2016 року в усіх акціонерних товариствах – однозначно позитивна тенденція

На даний момент триває реєстрація учасників наступної програми підготовки корпоративних секретарів, яка відбудеться в Києві 23-27 травня 2016 року.

З питань участі в програмі можна звертатися до Ірини Біляченко – тел. (044) 228-87-59, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua