Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
12.10.2016У разі відчуження акцій чи відбувається припинення повноважень членів НС?

Чи відбувається припинення повноважень членів наглядової ради (НС) акціонерного товариства, обраних до складу ради, як акціонери і / або представники акціонерів, або ж вони залишаються повноважними членами НС – роз’яснили експерти Професійної асоціації корпоративного управління.

Запрошуємо завантажити повну версію документа і задати деталізуючі питання на сайті Асоціації:

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗ’ЯСНЕННЯ

Щоб бути в курсі всіх останніх новацій в сфері корпоративного права та корпоративного управління, рекомендуємо оформити підписку на Пакет інформаційного забезпечення, який включає щомісячний електронний бюлетень, вебінари з актуальних питань професії і можливість індивідуальних консультацій з провідним профільним експертом, головою Правління ПАКУ Олександром Окунєвим.

Нагадаємо, ПАКУ надає методичну допомогу членам Асоціації та іншим учасникам ринку шляхом формування незалежної професійної думки, зокрема, роз’яснень чинного законодавства України в сфері корпоративних відносин. Роз’яснення ПАКУ не є обов’язковими до виконання, але можуть використовуватися як аргументи для прийняття рішень і / або вирішення спорів з питань корпоративного права та управління.