Увійти|Реєстрація

вул. Михайлівська, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
info@cgpa.com.ua

Підписатись на новини
12.10.2016У разі відчуження акцій чи відбувається припинення повноважень членів НС?

Чи відбувається припинення повноважень членів наглядової ради (НС) акціонерного товариства, обраних до складу ради, як акціонери і / або представники акціонерів, або ж вони залишаються повноважними членами НС – роз’яснили експерти Професійної асоціації корпоративного управління.

Запрошуємо завантажити повну версію документа і задати деталізуючі питання на сайті Асоціації:

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗ’ЯСНЕННЯ

Щоб бути в курсі всіх останніх новацій в сфері корпоративного права та корпоративного управління, рекомендуємо оформити підписку на Пакет інформаційного забезпечення, який включає щомісячний електронний бюлетень, вебінари з актуальних питань професії і можливість індивідуальних консультацій з провідним профільним експертом, головою Правління ПАКУ Олександром Окунєвим.

Нагадаємо, ПАКУ надає методичну допомогу членам Асоціації та іншим учасникам ринку шляхом формування незалежної професійної думки, зокрема, роз’яснень чинного законодавства України в сфері корпоративних відносин. Роз’яснення ПАКУ не є обов’язковими до виконання, але можуть використовуватися як аргументи для прийняття рішень і / або вирішення спорів з питань корпоративного права та управління.