Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
09.11.2015V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу

В рамках співробітництва між ПАКУ та Асоціацією адвокатів України запрошуємо на V Щорічний зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 04 грудня 2015 року у готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601).

Метою проведення Форуму є обмін досвідом між фахівцями, обговорення нагальних гострих проблем, що виникають у роботі під час здійснення захисту по кримінальним справам, ознайомлення з практикою функціонування деяких інститутів процесуального права у 2015 році, вивчення практики ЄС з прав людини, а також особливостей кримінальних проваджень в європейських країнах.

Програма Форуму передбачає не лише презентацію практичного досвіду адвокатів, представників інститутів процесуального права, але й має на меті підштовхнути учасників Форуму до пошуку власних рішень для найглобальніших проблем в галузі кримінального права та процесу.

Форум відбудеться у три сесії, які побудовані на відкритому діалозі. Особливістю даного Форуму є участь представників бізнес-спільноти та виокремлення окремої сесії під питання, які стосуються безпосередньо бізнесу.

У заході приймуть участь представники: Генеральної прокуратури, Національного антикорупційного бюро, Вищого спецiалiзованого суду України та Верховного Суду України, Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини, експерти Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та ін.

Детальна інформація за посиланням http://www.uaa.org.ua/events/4498/