Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
19.07.2018В Національний реєстр корпоративних директорів включено Олександра Почкуна

06 червня 2018 року відбулося чергове засідання Ради Національного реєстру корпоративних директорів. Члени Ради Реєстру провели ряд інтерв’ю та обговорили поточні питання роботи Ради. Усі члени Ради дійшли одностайної згоди щодо позитивного рішення про включення до реєстру Олександра Почкуна.

О.Почкун має більше 23 років досвіду в сфері аудиту і фінансової звітності в різних галузях економіки, а також 19 років управління однією з найбільших аудиторських організацій – Baker Tilly в Україні.

Baker Tilly в Україні – незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International, незалежна українська компанія, яка надає послуги в сфері аудиту, податкового та бізнес- консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку. Компанія входить в число найбільших аудиторських компаній України, яка постійно розвивається. Як засновник та керуючий партнер Бейкер Тіллі О. Почкун розвиває практику корпоративного управління.

Він багато часу та уваги приділяє здійсненню громадської діяльності, зокрема є членом: Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України; Української асоціації сертифікованих бухгалтерів та аудиторів; Спілки аудиторів України; Американської палати; Європейської Бізнес Асоціації; Торгово-промислової палати Великобританії. Має значний досвід роботи в корпоративному управлінні: входить до складу Правління (голова Правління) і Фінансового комітету Фонду Східна Європа (з 2015 року); є членом Президії Українського клубу аграрного бізнесу; входить до складу Ради директорів та є віце-президентом і головою фінансового комітету Спілки українських підприємців (СУП) (з 2016 р.); є членом консультативної ради Agroxy, а також членом Регіонального EMEAAdvisory Council та Government and Not for Profit Committee Baker Tilly International.