Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
09.11.2020В Національний реєстр корпоративних директорів включено Ірину Папушу і Сергія Коновця

30 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання Ради Національного реєстру корпоративних директорів, на якому було одностайно підтримано кандидатури двох директорів про включення в Національний реєстр корпоративних директорів: Ірину Папушу, Голову Дорадчої ради Color Trend Ltd, Велика Британія, Членкиню Наглядової ради RIOR/Rioned, Нідерланди, та Сергія Коновця, Члена наглядової ради АТ «Укрексімбанк».

Ірина Папуша з 2020 року є членкинею Наглядової ради RIOR/Rioned, Нідерланди, та головою Дорадчої ради Color Trend Ltd, Велика Британія. Протягом 2015-2018 рр. була  головою Наглядової ради ТОВ «Київський БКК» та заступником Голови Правління ПАТ «Київхліб». Ірина веде дуже активну публічну діяльність. В 2015 р. була Радником по туризму в команді Голови Одеської обласної державної адміністрації М. Саакашвілі та Головою Правління Асоціації розвитку туризму Одеського регіону «Велика Одеса». в 2014-2015 рр. була Радником Міністра економічного розвитку і торгівлі України. 3 2019 р. є членкинею Наглядової ради OpenDoorUkraine.NL, Нідерланди, та бере активну участь в діяльності CEO-клуб Україна. В 2020 р. була обрана Best Business Lady of Ukraine 2019.

 

 

Сергій Коновець має більше 25 років професійного успішного досвіду роботи у великих українських та міжнародних компаніях в сферах управління фінансовою функцією (CFO), розробки стратегії, впровадження систем внутрішнього контролю, роботи в Наглядовій Раді, розвитку бізнесу, фінансів та аудиту. Розпочав кар’єру з посади аудитора Ernst & Young у 1995 році. З 2000 по 2006 роки працював менеджером з аудиту, старшим менеджером та партнером аудиторської компанії Deloitte. У 2008-2012 роках відповідав за розробку та впровадження довгострокової стратегії для сегменту агробізнеса, включаючи оцінку проектів, проведення переговорів та стратегічних досліджень на посаді менеджера з розвитку бізнесу та стратегічного планування компанії Bunge S.A. У 2013-2014 працював менеджером проектів Бостон Консалтінг Груп (BCG). З 2014 по листопад 2019 року займав посаду заступника голови правління з фінансово-економічних питань НАК «Нафтогаз». Відповідав за фінансово-економічний блок компанії та дочірніх підприємств, включаючи ПАТ «Укргазвидобування» та ПАТ «Укртрансгаз». Призначений членом Наглядової ради АТ «Укрексімбанк» з червня 2019 року.