Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
19.05.2017У липні комплаєнс-офіцери держкомпаній зможуть пройти безкоштовне навчання за спеціальною Програмою

З 3 по 7 липня 2017р. Український інститут корпоративного управління проведе чергову Програму підготовки комплаєнс-офіцерів. Цього разу програма буде орієнтована на представників компаній з державною (комунальною) часткою у власності більше 50%, для яких обов’язково повинна бути затверджена Антикорупційна програма.

Протягом п’яти днів провідні експерти в сфері антикорупційного комплаєнс дадуть практичні поради профільним фахівцям, як українським компаніям розробити і впровадити антикорупційні програми, а також як побудувати механізм моніторингу їх виконання.

Основні теми:

  • Поняття комплаєнс. Антикорупційний комплаєнс. Конкурентні переваги бізнесу з впровадженої комплаєнс політикою.
  • Правове регулювання попередження корупції в бізнесі.
  • Антикорупційні розслідування в Україні та за кордоном (розгляд кейсів).
  • Елементи антикорупційного комплаєнс (АКК) згідно з вимогами міжнародних документів і законодавства України. Практичні вправи.

Програма орієнтована на уповноважених за реалізацію антикорупційної програми, співробітників служб безпеки, юристів, внутрішніх аудиторів, спеціалістів, які відповідають за систему внутрішнього контролю, ризик-менеджерів та корпоративних секретарів.

Навчання включає відвідування лекцій та практичних занять, участь у тестуванні та виконання фінального групового завдання. Особам, що успішно склали тести та виконали групове завдання, видається КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ СЕРТИФІКАТ.

Участь безкоштовна* за попередньою реєстрацією. Організатор залишає за собою право не підтвердити реєстрацію.

Для участі в відборі, необхідно заповнити анкету. Будь ласка, уважно заповніть анкету, відповівши на всі питання. Після заповнення вишліть, будь ласка, до 16 червня 2017р. за адресою Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua або по факсу 044-278-12-52.
Увага! Після отримання анкети Вам буде надіслано письмове підтвердження про це. Відбір учасників буде проводитися фахівцями Проекту до 23 червня 2017 р


Основною метою проведення програм навчання є надання практичної допомоги саме представникам бізнесу, які реально розробляють і впроваджують антикорупційну програму. Кількість учасників обмежена. З огляду на це, ми залишаємо за собою право відмовити Вам у реєстрації в разі, якщо з анкети не випливає можливість безпосереднього застосування отриманих знань на практиці. Сподіваємося на Ваше розуміння!