Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
28.10.2019Нова когорта випускників оновленої програми підготовки корпоративних секретарів отримала сертифікати

25 жовтня 2019 завершилася вже 67! Програма підготовки корпоративних секретарів. Свої сертифікати про успішне завершення програми отримали 13 слухачів.

Програма дозволяє учасникам визначити для себе роль і правовий статус корпоративного секретаря, його завдання і можливе коло обов’язків в різних компаніях (від сімейної до біржової), зрозуміти особливості роботи корпоративного секретаря банках та компаніях зі значною державною часткою. Водночас, можна говорити, що ця програма не тільки для початківців, які не знайомі з питаннями корпоративного права та управління,  а також для досвідчених фахівців (юристів, економістів, членів органів управління товариств), які бажають структурувати свої знання і досвід, визначити пріоритети в подальшій роботі з побудови моделі КУ своєї компанії.

Намагаючись іти у ногу з часом та відповідати на нагальні питання як спеціалістів-початківців на позиціях корпоративних секретарів, так і  професіоналів корпоративного управління, програму було суттєво оновлено. Окремо було виділено сесії, присвячені питанням діяльності ревізійної комісії, службі внутрішнього аудиту,  а також питанням зовнішнього аудиту, зокрема визначалися цілі такого аудиту, вимоги щодо його проведення на підприємствах, що становлять суспільний інтерес, вимоги до зовнішнього аудитора та процес його призначення. Для висвітлення цих питань було запрошено Надію Павлову, члена гільдії Професійних Внутрішніх Аудиторів України, та Юлію Рибалку, Сертифікованого аудитора України, старшого консультанта практики управлінського консалтингу компанії EBS.

Олександр Окунєв, голова правління ПАКУ та контент-лідер програми, зосередив увагу слухачів на питаннях корпоративного управління як такого, його удосконаленні та місці і ролі корпоративного секретаря в системі належного корпоративного управління в компанії. Окремо було розглянуто питання діяльності органів управління акціонерного товариства – наглядової рали та виконавчого органу.

В рамках програми один день було виділено семінару, присвяченому питанням підготовки та проведення загальних зборів акціонерів (ЗЗА) з врахуванням положень Закону України «Про акціонерні товариства» та інших нормативних документів чинного корпоративного законодавства. Семінар провів Євген Петрик, директор консалтингової компанії «ЕМКОН», член правління ПАКУ.

Оксана Заїка, менеджер Департаменту з корпоративного управління компанії ДТЕК, розповіла учасникам про значні правочини і правочини із зінтересованістю.

На завершення Олена Ступак, виконавчий директор «Емкон», провела зі слухачами практикум зі складання звітності та розкриття інформації на фондовому ринку.

Наступна програма запланована на 16-20 грудня 2019. Реєструйтеся завчасно, бо кількість місць, як завжди, обмежена.