Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
20.01.2016Український Уряд шукає незалежних членів наглядової ради НАК «Нафтогаз України»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України ініціювало відбір кваліфікованих кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради НАК «Нафтогаз України», повідомляєпрес-службаМінекономрозвитку.

Створення незалежної наглядової ради є частиною реформи корпоративного управління найбільшої держкомпанії, яке має зменшити ризики політичного втручання в роботу НАКу і створити сучасні механізми професійного управління компанією в інтересах громадян України. Реформа включає створення незалежної та професійної наглядової ради та створення корпоративних функцій внутрішнього аудиту, комплаєнсу, протидії корупції та управління ризиками, які будуть підпорядковані наглядовій раді.

До складу наглядової ради ввійдуть 5 членів, із яких троє будуть незалежними, а двоє призначатимуться державою. Кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради буде відбирати Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, до складу якого входять 5 міністрів та 5 незалежних членів із міжнародних фінансових інституцій та бізнес-середовища. Склад наглядової ради затверджуватиме Мінекономрозвитку.

Опис позиції Члена Наглядової ради НАК «Нафтогаз України»

Brief for the position of Supervisory Board Member of Naftogaz