Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
16.03.2016Учасники програми «Корпоративний секретар» поділилися думками про семінари

Сьогодні триває третій день навчальної програми Українського інституту корпоративного управління«Корпоративний секретар», присвячений діяльності органів управління акціонерних товариств та захисту прав акціонерів.

Програма підготовки корпоративних секретарів проводиться за підтримки Професійної асоціації корпоративного управління.

Під керівництвом голови правління професійної асоціації корпоративного управлінняОлександра Окунєва, учасники розглянули вимоги нового законодавства до діяльності наглядової ради, питання значних правочинів та правочинів із заінтересованістю, судову практику в цій сфері.

Під час перерви деякі з учасників поділилися враженнями про програму та отриманізнання.

Анна Гетьман, головний юрисконсульт відділу корпоративного управлінняПАТ«Перший Український Міжнародний Банк»

«В минулому році я була на семінарі ПАКУ щодо змін в банківському законодавстві, а в програмі «Корпоративний секретар» беру участь вперше. Це навчання дуже корисне для практичного застосування, тому що є можливість як почути думку людини, який давно практикує роботу в сфері корпоративного управління і може привести багато прикладів з життя, так і поспілкуватися з колегами. Наприклад, на цій програмі я знайшла учасників, які також представляють банківську сферу. Ми обговорили з ними вже свої нюанси поточних змін законодавства, а також як застосовувати отриману інформацію в банках. Для мене важливо як знання теорії, так і судова практика, яка добре описана в роздаткових матеріалах.

Наталія Плахотник, начальник відділу прогнозування та ціноутворення ВАТ «Лубнифарм»:

«В мене вища економічна освіта, зараз працюю начальником відділу прогнозування, а з недавніх часів ще й корпоративним секретарем». Протягом цього тижня я беру участь в повній програмі «Корпоративний секретар». Дуже пізнавально, так як я стою тільки на початку шляху професійного розвитку в сфері корпоративного управління. Інформація нова, дуже цікава. Трохи складно, звичайно, оскільки багато чого потрібно додатково пройти самостійно, але вектор, за яким потрібно працювати, було поставлено лектором дуже добре. Особливо корисно, що після переосмислення інформації можна звернутися до тренера, задати потрібні питання і отримати зворотній зв’язок».

Тамара Мірко, корпоративний секретар ТОВ «Lifecell» «Астеліт»:

«Нам все сподобалося, дуже корисна інформація». Ми постійно відвідуємо семінари професійної асоціації корпоративного управління. На цьому тижні беремо участь в повній програмі «Корпоративний секретар». Цікаву і практично застосовану інформацію отримали, зокрема, в роздаткових матеріалах. Найбільше мене зацікавила тема на рахунок роботи ради директорів. Думаю, в нашій компанії можна буде внести деякі поліпшення на основі отриманих знань, прикладів та «best practices».

З питань участі в наступних програмах звертатися до Ірини Біляченко– тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: info@cgpa.com.ua