Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
07.06.2015У червні ПАКУ розпочала Програму психологічного розвитку професіоналів корпоративного управління

У  червні відбувся практикум  «Прикладна характерологія ділового спілкування», який є першим модулем розробленої ПАКУ Програми психологічного розвитку професіоналів корпоративного управління( далі – Програма).

Під час практикуму  учасники познайомились з біологічними особливостями особистості та характеру,  відзначили залежність мотивів поведінки від характеру,  як проявляється характер людини в складних  та екстремальних ситуаціях. Основою розуміння характеру людини стала Методика вивчення характеру В.В. Пономаренка, який розподілив  характери людей на 7 радикалів. Дізнавшись про особливості виявлення радикалів в характері людини, учасники мали можливість:  практично визначити кожен з радикалів на прикладі публічних людей та  кіногероїв, власному досвіді спілкування з оточуючими, отримати  поради щодо тактики впливу на партнера під час спілкування з урахуванням його характеру.

Нагадаємо, що відповідаючи на численні запити своїх колективних та індивідуальних членів, практикуючих членів наглядових рад, виконавчих органів, корпоративних секретарів, інших фахівців корпоративного управління ПАКУ підготовлена і запроваджена Програма психологічного розвитку професіоналів корпоративного управління. Програма складається з трьох модулів, які включають динамічні теоретичні заняття та практичні вправи, роботу в парах і групах, рольові ігри, тестові вправи тощо, їх презентації будуть записані на відео, після чого кожен отримає індивідуальні рекомендації тренера.

Наступні модулі відбудуться: 

  • 24-25 вересня 2013 р. – тренінг «Психотехніка успішних переговорів (мистецтво подолання заперечень)»
  • 30-31 жовтня 2013 р. – тренінг «Мистецтво ділової презентації»; відеотренінг «Ефективна нарада»
  • 28-29 листопада  2013 р. – практикум «Прикладна характерологія ділового спілкування».