Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
12.11.2021Третій заключний модуль Програми “Корпоративний директор” успішно завершився

Третій заключний модуль програми «Корпоративний директор» розпочався з інтерактивного виступу Петера Зашева, ад’юнкт професор Стокгольмської Школи Економіки в Ризі, директор програм корпоративного навчання Hanken School of Еconomics (Фінляндія), член ради директорів Alu-Releco International (Фінляндія), на тему корпоративної культури компанії, ролі ради в побудові ефективної корпоративної культури, а також ролі ради у дотриманні принципів ESG і чому це важливо для компанії.

Ігор Гут, керуючий партнер DYB – Develop Your Business , розповів про Дорадчі ради (Advisory board) і поділився досвідом створення таких бордів в українських компаніях.

Олександр Окунєв, голова Правління Професійна асоціація корпоративного управління – ПАКУ, наголосив на впровадженні програми антикорупційного комплаєнс, як одному зі стратегічних завдань Ради.

Марина Саприкіна, голова Правління Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», поділилася дослідженням теми ESG і чого слід очікувати членам бордів в світлі змін, що відбуваються.

Симулювання засідання борда – це фінал програми «Корпоративний директор».

Завершилася програма роботою над кейсами реальних компаній в форматі засідання наглядової ради.

Учасники програми розбирали кейси та приймали рішення по кількох питаннях, які їм запропонували ментори програми за різними напрямками діяльності борда.

Ігор Гут запропонував учасникам прийняти рішення щодо вибору стратегії розвитку бізнесу.

Олександр Онуфрієнко, партнер Asters, запропонував розглянути спірні питання підписання контракту з СЕО, а особливо його відповідальності перед компанією.

Анна Власова, засновник і директор Школа HRM – School of HRM, розглядала з учасниками критерії пошуку кандидатури на посаду СЕО компанії.

Сергій Гончаревич, засновник та керуючий партнер Capital Times, запропонував учасникам прийняти рішення щодо джерел та моделі фінансування бізнесу.

Учасники активно брали участь в дискусіях, ділилися власними думками, спостереженнями і досвідом як онлайн, так і офлайн.

Приєднуйтеся до когорти випускників. Реєстрацію на наступну програму відкрито! https://corporatedirector.cgpa.com.ua