Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
08.07.2015Строки подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичними особами продовжено до 25 вересня 2015р.

25 травня Президент України підписав закон,яким передбачається продовження на чотири місяці строків подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичними особами, які були зареєстровані до 25 листопада 2014 року.Це забезпечить можливість виконання вимог Закону всіма зареєстрованими юридичними особами.

Нагадаємо, що до прийняття цього закону, юрособи мали подати відомості про своїх кінцевих вигодоодержувачів до 25 травня.

Закон також передбачає звільнення від обов’язку подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) релігійних організацій, державних та комунальних підприємств, юридичних осіб, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками (членами).

З проектом Закону № 475-VIII від 21 травня 2015 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи» ви можете ознайомитись запосиланням.