Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
25.06.2021Стратегія фінансування бізнесу та інші завдання Наглядової ради в обговореннях під час другого модулю програми «Корпоративний директор»

23-24 червня 2021 був успішно проведений другий модуль чотирнадцятої Програми професійного розвитку членів наглядових рад та рад директорів «Корпоративний директор».

Про взаємодію компанії з інвесторами, розробку та реалізацію стратегії фінансування бізнесу, залучення капіталу фондів прямого інвестування та боргове фінансування з учасниками говорила Ірина Стародубова, асоційований партнер Capital Times.

Сергій Гончаревич, засновник та керуючий партнер Capital Times, розповідав про переваги та недоліки публічності: висновки з досвіду українських компаній, підготовку компанії до первинного розміщення акцій та відносини з інвесторами. С.Гончаревич ділився досвідом виведення компаній на ІРО та порівнював український досвід з зарубіжним.

Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ, розглядав питання вирішення проблеми наступності в управлінні компанією (succession planning), говорив про діяльність Комітету Ради з призначень та Комітету Ради з винагород. Окремо було розглянуто питання впровадження програми антикорупційного комплаєнс та ролі Ради в цьому процесі. О.Окунєв завершив сесію розглядом питань оцінки ефективності роботи Ради та діяльності Комітету Ради з корпоративного управління.

Про Дорадчу раду (Advisory board) як перший крок побудови працюючої наглядової ради розповідав учасникам Ігор Гут, керуючий партнер DYB – Develop Your Business. Ігор ділився досвідом створення дорадчих рад в українських та зарубіжних компаніях.

Забезпечення корпоративної безпеки компанії – це одне з першочергових завдань Ради, про що говорив з учасниками Сергій Погребной, партнер Sayenko Kharenko, Голова Опікунської Ради Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України.

В модулі взяло участь понад 80 учасників, з яких майже половина – це представники казахстанського бізнесу, які брали участь в сесіях онлайн.