Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
13.05.2016Спікером Форуму корпоративних секретарів-2016 виступить Ерік Вермулен (Philips Lighting, Голландія)

Почесним спікером III Міжнародного форуму корпоративних секретарів, який відбудеться 3 червня 2016 року в Києві, стане Ерік Вермулен:

Професор комерційного і фінансового права Тілбургского універститету (м Тілбург, Голландія) і Центру економіки та права при Тілбургскому університеті. Керівник служби корпоративного управління і віце-президент з юридичних питань компанії Philips Lighting.

Експерт з питань корпоративного управління, корпоративного права, створення і фінансування нових підприємств, міжнародних спільних підприємств, приватно-державних партнерств, а також корпоративних злиттів і поглинань.

Радник і консультант міжнародних організацій, таких як Європейська комісія, Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), Світовий банк, Міжнародна фінансова корпорація, Організація фінансового розвитку Голландії, Комісія ООН з міжнародного торгового права (ЮНСІТРАЛ).

Автор книг і численних публікацій з питань корпоративного управління.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТА РЕЄСТРАЦІЯ НА ФОРУМ

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) запрошує до участі У форумі корпоративних секретарів, членів наглядових рад акціонерних товариств, фахівців консультаційних та аудиторських фірм, які працюють в сфері корпоративного управління. Рання реєстрація триватиме до 20 травня.