Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
26.07.2016Спеціалісти ПАКУ надали роз’яснення щодо застосування бюлетенів для голосування на загальних зборах акціонерів

Відповідно до п. 2.2. власного статуту ПАКУ надає методичну допомогу членам Асоціації та решті учасників ринку шляхом формування незалежної професійної думки, зокрема, щодо роз’яснень чинного законодавства України у сфері корпоративних відносин.
У зв’язку з численними запитами членів ПАКУ, спеціалісти Правового комітету ПАКУ підготували роз’яснення чинного законодавства щодо застосування бюлетенів для голосування на загальних зборах акціонерів.

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗ’ЯСНЕННЯ

У документі пояснюється що саме має зробити акціонер під час підписання бюлетеню для голосування, щоб такий бюлетень вважався дійсним.

Нагадаємо, з квітня 2016 року Професійна асоціація корпоративного управління запустила новий напрямок роботи: підготовка Роз’яснень (тлумачення норм законів), Рекомендацій (поради щодо імплементації законодавства) і Професійних думок (поради щодо спірних питань впровадження законодавства).

Підготовлені проекти документів попередньо обговорюються на робочих нарадах з НКЦПФР, і тільки після цього ті, за якими позиція узгоджена, затверджуються Правлінням і розміщуються на сайті ПАКУ в розділі «Законотворчість» – «Роз’яснення ПАКУ».

«Запрошуємо долучатися до громадського обговорення запропонованих роз’яснень, задавати питання експертам, пропонувати нові приклади щодо застосування новацій українського законодавства та обмінюватися досвідом. Адже наше завдання не тільки надавати бізнесу і державним структурам експертні рекомендації, а й спільно з ринком формувати та просувати стандарти корпоративного управління в України», – прокоментував голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв.