Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
10.12.2018Наразі в Україні створення Ради найчастіше ініціюється власником

Олена Волошина, керівник діяльності IFC в Україні, під час ІІІ Міжнародного форуму корпоративних директорів відзначила, що на даний момент в Україні з’явилася своя культура корпоративного управління.

«Приємно, що у нас вже з’явилися експерти – з різною експертизою та з дуже різних ринків. У нас з’явилися організації, які дуже успішно «просувають» корпоративне управління. У нас з’явився Національний реєстр корпоративних директорів та членів цього Реєстру вже запрошують до Рад».

Пані Волошина окремо підкреслила, що приватний сектор вже перейшов від формальних Рад, завданням яких було просто створити красиву картинку, до реальних, які відображають своє призначення. І створення реальних Рад часто ініціюється не донорами, нене регуляторами, а самим власником.

У державному секторі, на думку Олени Волошиної, все набагато складніше. Тут корпоративне управління, створення нормальних бордів – це той механізм, через який намагаються реформувати держсектор. «Це процес тривалий, реформи, які зараз відбуваються, вимагають багато часу, але приємно спостерігати за позитивними змінами, які вже відбулися».