Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
08.07.2015Розпочато реєстрацію на Круглий стіл «Антикорупційні ініціативи у сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду»

Професійна асоціація корпоративного управління(ПАКУ) за підтримкиЦентру міжнародного приватного підприємництва(CIPE), регіональних бізнес-асоціацій реалізують в Україні Проект «Покращуємо бізнес-клімат в Україні через вдосконалення функції антикорупційного комплаєнс в системі корпоративного управління».Одним із завдань Проекту є надання середнім українським компаніям практичної допомоги в розробці та впровадженні антикорупційних програм.

В рамках пілотної стадії Проекту було розроблено і проведено 2 тренінги – для директорів і комплаєнс-офіцерів українських компаній, також було вироблено бачення того, як Проект буде розвиватися. З метою ознайомлення з нашими напрацюваннями та планами на майбутнє09 червня 2015 року відбудеться безкоштовний Круглий стіл«Антикорупційні ініціативи у сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду».

Більш детальна інформаціятут

Місце проведення: секційний зал Великого конференц-залу Національної академії наук України, м. Київ, вул. Володимирська, 55.

Дата проведення: 09 червня 2015р.

Участь у заході єбезкоштовною. Попередня реєстрація обов’язкова. У зв’язку з обмеженою кількістю місць у залі організатори заходу залишають за собою право не підтвердити реєстрацію учасника.

Для реєстрації необхідно звернутися в Професійну асоціацію корпоративного управління до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail:Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.