Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
10.03.2016Як провести реорганізацію акціонерного товариства розкажуть на практикумі ПАКУ
24 березня Професійна асоціація корпоративного управління проведе спеціалізований практикум: «Реорганізація акціонерного товариства і вимоги регулятора».

https://cgpa.com.ua/ru/zaxodi/kalendar-zaxodiv/praktikum-reorganizacziya-at-berezen.html

Приводом для організації заходу стали численні запити від акціонерних товариств на рахунок юридичних аспектів кожної з реорганізаційних процедур в рамках українського законодавства: як АТ не опинитися в центрі корпоративного конфлікту та уникнути помилок?

ДИВИТИСЯ ВІДЕО ПРО ПРОГРАМУ ПРАКТИКУМ

https://www.youtube.com/watch?v=eLPPijlkrkM

На практикумі ПАКУ учасники зможуть почути рекомендації експертів, а також дізнатися про вимоги НКЦПФР до здійснення реорганізаційних процедур безпосередньо від керівника підрозділу, який здійснює нагляд за дотриманням законодавства у зазначеній роботі.

Цільовою аудиторією заходу є акціонери, професіонали, що працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств, юристи в сфері корпоративного права, спеціалісти консультаційних та аудиторських фірм.

ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ І ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

https://cgpa.com.ua/ru/zaxodi/kalendar-zaxodiv/praktikum-reorganizacziya-at-berezen.html

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail:Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.