Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
24.01.2019«Просто зараз на наших очах в Україні народжується нова професія – корпоративний невиконавчий директор»

22 січня 2019 року в офісі Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ) відбулася неформальна зустріч директорів, включених до Національного реєстру корпоративних директорів, та членів Ради Реєстру.

У зустрічі взяли участь члени Ради Реєстру Олександр Окунєв, Олена Волошина та Олександр Завада; члени Реєстру Юрій Блащук, Оксана Страшна, Ірина Стародубова, Олександр Почкун, Олексій Хомяков, а також Секретар Ради Реєстру Олег Трипольський. На порядку денному обговорення були питання подальшого просування та реалізації проекту «Національний реєстр корпоративних директорів».

 

«Просто зараз на наших очах в Україні народжується нова професія – корпоративний невиконавчий директор»

«Гадаю, що згодом ця зустріч стане історичною, адже просто зараз на наших очах в Україні народжується нова професія – корпоративний невиконавчий директор. Вже зараз відчувається тепла атмосфера таких зустрічей, адже за столом виключно справжні професіонали, люди з бездоганною діловою репутацією. Для них важливо створити платформу для спілкування, обміну досвідом, зібрати пул колег, яким можна довіряти і з якими можна плідно працювати в наглядових радах.

У мене немає сумнівів, що директорська спільнота суттєво впливатиме на процеси в бізнесі та економіці  України. А наша Асоціація докладе усіх зусиль для того, щоб гідно організувати цю спільноту та бути для неї корисним ресурсом», – так прокоментував подію О. Окунєв, голова Правління ПАКУ, член Ради Національного Реєстру корпоративних директорів.