Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
13.11.2015ПАКУ провела свій перший вебінар!

За 10 років ми провели десятки різноманітних семінарів, практикумів та круглих столів, які відвідали сотні фахівців з усіх куточків України. Але часто ми стикаємося з тим, що бажаючі відвідати наші семінар з інших міст просто не можуть вирватися з роботи. Бажаючи зробити навчальні програми ще більш доступними, ПАКУ водить новий зручний вид навчання – вебінари

Першим із серії он-лайн семінарів, присвячених актуальним питанням діяльності акціонерних товариств та практиці їх вирішення в Україні, став вебінар «Українська практика корпоративного управління», який провела ПАКУ 12 листопада 2015.

Спікер вебінару, голова правління ПАКУ Олесандр Окунєв, розглянув основні зміни в корпоративному законодавстві, а також розповів з чим доведеться зіткнутися і що потрібно встигнути зробити до 1 травня 2016 фахівцям корпоративного управління у зв’язку з набранням чинності Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів» № 1255-18 від 13.05.2014р., Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів» № 289-VIII від 07.04.2015р. та Закону «Про внесення змін до Закону України «Про акціонерні товариства» № 272-VIII від19.03.2015р.

Наприкінці вебінару всі учасники могли задавати питання в режимі реального часу і відразу ж отримати на них відповіді.

Проведений вебінар продемонстрував популярність серед клієнтів подібних форм живого спілкування – на нього зареєструвалося понад 50 учасників.

Другий семінар запланований на 7 грудня 2015. Слідкуйте за нашими новинами.