Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
14.09.2020Професійна асоціація корпоративного управління починає новий етап співпраці з IFC

З серпня 2020 року Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) почала працювати з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що входить до Групи Світового банку, над реалізацією Програми IFC «Сприяння інвестиціям через об’єднання екологічних, соціальних та управлінських стандартів» в Європі та Центральній Азії, що виконується у партнерстві зі Швейцарським державним секретаріатом з економічних справ SECO.

Нове партнерство підтримає зусилля IFC спрямовані на формування умов для більш стійкого розвитку компаній, пом’якшення ризиків і запобігання помилок в управлінні, а також кращого доступу до капіталу, стимулюючи економічне зростання і створення нових робочих місць. Ці дії стануть частиною місії і завдань ПАКУ по становленню належного корпоративного управління в Україні.

IFC є партером ПАКУ з 2013 року, підтримуючи організацію щорічних міжнародних форумів корпоративних директорів, беручи участь в реалізації програми професійного розвитку членів наглядових рад і рад директорів «Корпоративний директор», а також у інших заходах, спрямованих на забезпечення сталого розвитку українського бізнесу через впровадження найкращих практик корпоративного управління.

У рамках співпраці буде проведено низку заходів щодо впровадження належних екологічних, соціальних та управлінських практик (ESG) в діяльність компаній та в професійні стандарти фахівців з корпоративного управління. З огляду на пандемію COVID, планується проведення заходів із залученням провідних експертів та членів наглядових рад українських компаній, які зможуть поділитися своїми напрацюваннями роботи компанії в кризу та успішними антикризовими заходами за безпосередньої участі корпоративних директорів.