Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
28.03.2019Продовжується реєстрація на програму навчання комплаєнс-офіцерів (з видачею кваліфікаційного сертифіката)

Інститут корпоративного управління продовжує підготовку уповноважених осіб, відповідальних за запровадження антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів).  

15-19 квітня 2019 р. у Києві ми проведемо п’ятиденну навчальну програм для усіх, хто цікавиться цією темою та хоче отримати знання.

Під час програми провідні експерти з антикорупційного комплаєнс і представники державних регуляторів розповідають про те, як середнім і великим українським компаніям розробити і впровадити антикорупційні програми, як побудувати механізм моніторингу їх виконання, на що треба звернути увагу. Програма навчання включає в себе практичні завдання, розгляд кейсів і роботу в групах, що надає учасникам можливість відразу застосувати свої знання й оволодіти необхідними навичками.

«Бізнес дуже прагматичний. Поки бізнесмен не зрозуміє, що позбутися від корупції для нього реально вигідно, він цього не зробить. А це і справді може бути вигідно. Які аргументи за відмову від корупційних практик, якими можуть бути практичні дії з впровадження комплаєнс інструментів, ми розповідаємо учасникам наших програм», – прокоментував голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв.

Програма орієнтована на уповноважених за реалізацію антикорупційної програми, співробітників служб безпеки, юристів, внутрішніх аудиторів, спеціалістів, які відповідають за систему внутрішнього контролю, ризик-менеджерів та корпоративних секретарів.

Навчання включає відвідування лекцій та практичних занять, участь у тестуванні та виконання фінального групового завдання. Особам, що успішно склали тести та виконали групове завдання, видається КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ СЕРТИФІКАТ.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ

Найближча програма запланована на 15-19 квітня 2019 року. Реєстрація триває.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Крім того, для початку серйозної роботи над антикорупційною програмою, компанії можуть провести тренінги для свого персоналу в корпоративному форматі.

Для запису на програму і замовлення корпоративного тренінгу можна звертатися до керівника секретаріату Асоціації Ірини Біляченко: +38 (044) 22-88-759, 278-12-52, irina.bilyachenko@cgpa.com.ua. Слідкуйте за новинами на веб-сайті ПАКУ та у Facebook.