Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
22.08.2016Останні зміни в корпоративному законодавстві узагальнять на семінарі ПАКУ

Нормативні акти, якими в 2015 році змінено чинне корпоративне законодавство України, а також перші практики його застосування, стануть темою семінару Професійної асоціації корпоративного управління, який відбудеться 30 вересня в Києві.

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛІ І ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Навчання розраховане на досвідчених фахівців у сфері корпоративних відносин: корпоративні секретарі, керівники наглядових рад і ревізійних комісій акціонерних товариств, спеціалісти консультаційних та аудиторських фірм, які працюють з питаннями корпоративного управління, акціонери та інші учасники фондового ринку.

На семінарі голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв та інші експерти розглянуть наступні теми:

  • Законодавчі новели про порядок проведення загальних зборів акціонерів
  • Новий порядок формування і діяльності Наглядової ради
  • Нові та оновлені механізми захисту прав акціонерів

Всім зареєстрованим завчасно буде надана програма заходу з повним переліком законодавчих новел, які планується обговорювати. Будь-який учасник отримає можливість додати до переліку інші питання, які, на його думку, є проблемними і вимагають обговорення на семінарі. Всі побажання учасників будуть враховані.

Не менш цінним є обмін досвідом з іншими учасниками заходу, їх практичні поради щодо інтерпретації та практичного застосування нових норм права.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ