Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
20.07.2016Передплатники Пакета інформаційного забезпечення отримають нову послугу: можливість індивідуальної консультації з Олександром Окунєвим

ПАКУ запускає нову послугу – можливість індивідуальної консультації з головою Правління Асоціації Олександром Окуневим ексклюзивно для передплатників Пакета інформаційного забезпечення фахівця в сфері корпоративного управління.

“У повсякденній роботі у корпоративних секретарів та фахівців, які працюють в сфері корпоративного права, виникає багато питань. Ми думаємо, що така можливість спертися на існуючий досвід завдяки індивідуальній консультації, дозволить уникнути серйозних проблем і буде дійсно корисною для наших колег”, – прокоментував голова Правління ПАКУ.

​ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПАКЕТ

Нагадаємо, крім електронного збірника останніх новацій законодавства, судових рішень та кращих практик корпоративного управління, Пакет дозволяє передплатникам щомісяця приєднуватися до інтерактивного вебінару і отримувати рекомендації від провідних експертів в режимі реального часу.

Підписка може бути оформлена в будь-який момент рівно на один календарний рік. З питань передплати звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: info@cgpa.com.ua

Стисла інформація:

Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001), МІБ (2001-2012) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012р.). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Серед клієнтів – ФДМУ, НКЦПФР, ТОВ «МЕТІНВЕСТ – ХОЛДИНГ», АТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», ТОВ «ДТЕК», АТ «ХАМКОРБАНК» (Узбекистан), АТ «КАЗМУНАЙГАЗ-РД» (Казахстан), «Українська універсальна біржа» та ін. Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор-укладач Посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (видання МІБ та CIPE, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.