Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
03.07.2019Петер Зашев, доктор економіки, ад’юнкт-професор Стокгольмьскої школи економіки, включений до Національного реєстру корпоративних директорів

За рішенням Ради Національного реєстру корпоративних директорів до Реєстру було включено Петера Зашева, доктора економіки, ад’юнкт-професора Стокгольської школи економіки (Рига, Латвія), Директора програм в Hanken & SSE Executive Education  (Фінляндія). П.Зашев є одним із засновників IBS Group Ltd – компанії, яка надає підтримку при виході на міжнародні ринки. Брав участь у проектах для ЄС, ООН, FINPRO (Фінського агентства з розвитку експорту), FINTRA (Фінського інституту міжнародної торгівлі), GIZ (Німецького агентства міжнародного співробітництва).

Має багатий досвід викладання та лекторської діяльності з менеджменту, підготовки управлінських команд великих міжнародних (Danone, Solvay, Nokia), скандинавських та російських (ВТБ, Роснефть) компаній, підготував низку друкованих праць, зокрема з питань управління.

П.Зашев має безпосередній досвід корпоративного управління як член ради директорів з 2013 р. Alu-Releko International Ltd. (Фінляндія), яка володіє виробничими підрозділами у Санкт-Петербурзі та Болгарії.