Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
21.11.2019Перший практикум “Новий порядок складання фінансової звітності на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ” відвідало майже 150 учасників

20 листопада 2019 відбувся перший практикум “Новий порядок складання фінансової звітності на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ”. Його відкрили голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління Олександр Окунєв та член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України Олександр Панченко.

Практикум викликав великий резонанс, його відвідало майже 150 учасників, що означає, що тема є дуже актуальною і нагальною для учасників фондового ринку.

Ольга Савкова, заступник директора Департаменту систематизації та аналізу фінзвітності учасників ринку капіталу, та пруденційного нагляду – начальник відділу аналізу фінансової звітності НЦКПРФРУ розповіла про особливості складання фінансової звітності у форматі iXBRL. Ольга звернула увагу на нормативно-правову базу та ідентифікацію суб’єктів звітування, на розширення таксономії, на особливості української таксономії.

Ігор Андрусик, старший проектний менеджер Проектного офісу з підтримки реформи фінансового сектору при НКЦПРФРУ, надав теоретичні знання та практичні наробки з використання програмного забезпечення для складання та подання фінансової звітності до Системи фінансової звітності.

Про технічну підтримку АРІФРУ при поданні фінансової звітності розповів директор Агентства Ігор Доброван.

З особливостями складання фінансової звітності у банківському установах на основі розширення Таксономії для банків знайомила учасників практикуму Людмила Крикун, керівник проектів та програм Департаменту бухгалтерського обліку Національного банку України.

Наступний практикум запланований на 12 грудня 2019. Реєстрація за посиланням.

Реєструйтеся. Кількість місць обмежена.