Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
11.06.2021Перший модуль 14 Програми професійного розвитку «Корпоративний директор» успішно завершився

9-10 червня 2021 пройшов перший модуль 14 Програми професійного розвитку членів рад директорів і наглядових рад «Корпоративний директор», яку успішно реалізує ПАКУ вже п’ятий рік у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

З вітальним словом до учасників звернулася Олена Волошина, керівник операційної діяльності IFC в Україні.

Про основні елементи корпоративного управління, роль та компетенції наглядової ради, а також її склад та ролі директорів в ній говорив з учасниками Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ та ідейний натхненник Програми.

Про роль Ради в розбудові стратегії компанії та її реалізації учасники розмовляли з Тимуром Баіровим, головою казахстанського підрозділу Bitfury Group, головою Наглядової ради Bridge Group, членом Наглядової ради Astana Startup Hub.

Олег Журавльов, член Наглядової ради «Укрзалізниці», голова Наглядової ради страхової компанії «Крона», ділився досвідом роботи в радах, а також розповів про організацію роботи ради директорів, процедуру введення на посаду (Induction session), планування засідань Ради, комітети Ради, також окремо виділив роль Голови Ради та роль корпоративного секретаря в роботі наглядових рад українських та зарубіжних компаній.

Ця програма особлива, оскільки в ній беруть участь он-лайн представники казахстанського бізнесу. Усього в модулі участь взяло майже 50 учасників. 

Наступний модуль програми 23-24 червня 2021.