Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
06.06.2015ПАКУ за участі компанії «Емкон» та за підтримки Дніпровського територіального управління НКЦПФР провели семінар по загальних зборах акціонерних товариств

26 березня  2012 р. у м. Дніпропетровськ пройшов практикум «Проведення загальних зборів акціонерних товариств відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства». Захід відбувся за участі компанії «Емкон» та за підтримки Дніпровського територіального управління НКЦПФР.

Начальник Дніпровського територіального управління НКЦПФР Олена Володимирівна Нусінова відкрила захід та зазначила важливість проведення подібних заходів для акціонерних товариств для підвищення рівню корпоративного управління, забезпечення дотримання акціонерними товариствами вимог Закону України «Про акціонерні товариства», зменшення кількості правопорушень на ринку цінних паперів тощо.

Олександр Окунєв, Голова правління ПАКУ, директор Центру корпоративного управління  МІБ розповів учасникам практикуму о меті діяльності ПАКУ, заходах, які здійснюються ПАКУ навколо питань скликання, організації та проведення загальних зборів акціонерів в Україні.

Євген Петрик, директор компанії «Емкон»,  член ПАКУ, проводив практикум в два блоки. В першому блоці обговорювались питання щодо підготовки та скликання загальних зборів.

В другому блоці обговорювались питання щодо проведення загальних зборів. «Проведення загальних зборів» було організовано у формі ділової гри-імітації з формуванням порядку денного та проектів рішень, реєстрацією для участі у загальних  зборах, голосуванням та підбиттям підсумків голосування та супроводжувалось демонстрацією роботи програмного забезпечення «Емкон: Корпоративний секретар: Загальні збори акціонерів», яке дозволяє забезпечити автоматизацію процесу скликання та проведення загальних зборів.

Олександр Окунєв та Олена Нусінова під час практикуму виступали в ролі експертів, коментуючи спірні питання та також надаючи відповіді на питання учасників.

У семінарі взяли участь представники провідних компаній Дніпропетровщини: ПАТ «МКБ «ОБЩЕМАШКОНТРАКТ», ВАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО», ПрАТ «Кріворізький завод гірничого обладнання», ПАТ «Південний ГЗК», ПАТ «Славгородський арматурний завод», ПАТ «ЦГЗК», ВАТ «ІНТЕРПАЙП  Нижньодніпровський трубопрокатний завод», ВАТ «ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод», ЗАТ «КФ «А.В.К.», ПАТ «Дніпрообленерго», ПАТ «Інститут Дніпродіпротранс», ПАТ «Пологівський МЕЗ», ПАТ КБ «Приватбанк»,  ПАТ «ІнтерКредитБанк», ТОВ «Перше реєстраційне бюро», ТОВ «Оберон-центр» та інші.