Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
12.07.2016ПАКУ виступила партнером семінару CLDP з питань держзакупівель і боротьби з корупцією

Представників бізнесу навчили способам участі в державних тендерних закупівлях і формуванню антикорупційної політики компанії на семінарі Програми розвитку комерційного права (CLDP).

Навчання проходило з 29 червня по 1 липня 2016 року в Києві у координації з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ), за підтримки Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ).

У програму першого дня увійшов огляд розвитку законодавства України, в тому числі Закону України «Про державні закупівлі»: оголошення про тендери, забезпечення рівних конкурентних умов, механізми запобігання корупції, ефективний розгляд апеляцій постачальників і багато іншого.

На другий день учасники семінару обговорили роль електронних закупівель у вирішенні правових питань, що перешкоджають ефективному і справедливому адмініструванню державних закупівель.

Темою третього дня стала боротьба з корупцією в бізнесі і використання інструментів комплаєнс на прикладі міжнародного досвіду. Ключовим спікером виступив голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв. Він розповів про механізми корпоративного комплаєнс (забезпечення дотримання встановлених норм) в мінімізації можливостей для корупції, а також представив ряд практичних кейсів для бізнесу.