Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
08.07.2015ПАКУ та Асоціація адвокатів України підписали меморандум про співробітництво

05 червня 2015р. ПАКУ та Всеукраїнська громадська організація “Асоціація адвокатів України” підписали меморандум про співробітництво. Сторони домовились про співпрацю щодо сприяння утвердження приницпів адвокатської етики та міжнародних стандартів адвокатської діяльності в сфері застосування судових психологічних експертиз та досліджень; сприяння розвитку корпоративного управління в Україні, імплементації загальноприйнятих міжнародних стандартів корпоративного управління, вдосконалення етики корпоративних відносин; сприяння ставноленню й розвитку в Україні цивілізованого ринку послуг у галузі корпоративного управління; удосконалення нормативно-правової бази спільної діяльності за цис Меморандумом; підвищення кваліфікації адвокатів; організація і проведення спільних наукових конфренецій, семіанрів, круглих столів, нарад тощо.

Для довідки:

Асоціація адвокатів України – це всеукраїнська громадська організація, яка створена на засадах професійної належності та об’єднує адвокатів для сприяння інтенсифікації процесів розвитку та зміцнення інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатам, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві та задоволення й захисту прав та законних інтересів членів Асоціації.Асоціація адвокатів України була заснована в 2006 році.

В складі ААУ працює Науково-експертна рада. Науково-експертна Рада при Всеукраїнській громадській організації «Асоціація адвокатів України» є постійно діючим органом, створеним з метою організації, координації та підвищення ефективності діяльності ААУ у науковій сфері, створення науково-методичної бази для підвищення кваліфікації адвокатів, а також з метою надання кваліфікованої професійної оцінки з нагальних питань функціонування інституту адвокатури в Україні, інших актуальних питань держави і права, а також подальшого розвитку наукових досліджень, наукового забезпечення навчально-методичної, редакційно-видавничої та законопроектної діяльності Асоціації.

ААУ активно використовує власний веб-сайтwww.uaa.org.ua, соціальні мережі правничу пресу для поширення інформації про свою діяльність. Серед інформаційних партнерів ААУ слід також виділити власний журнал «Бюлетень ААУ». Асоціація має власну сторінку наwww.facebook.comтаwww.linkedin.com.